Užkliuvo apmokestinta aikštelė Kaune: aplink vien žolės ir krūmai | Diena.lt

UŽKLIUVO APMOKESTINTA AIKŠTELĖ KAUNE: APLINK VIEN ŽOLĖS IR KRŪMAI

Naujamiestyje apmokestinta viena automobilių stovėjimo aikštelė kelia nuostabą – čia ne tik nėra asfalto dangos, bet ir visur želia krūmai. Kauniečiai juokauja, kad automobilius galima tiesiog palikti laukuose ir dar už tai susimokėti.

Į "Kauno dienos" redakciją kreipėsi kaunietis Vilius ir nurodė, kad tarp Vytauto prospekto ir Šiaulių gatvės, netoli nebaigto statyti turgaus, yra automobilių stovėjimo aikštelė, kuri patenka į žaliąja zoną. Čia už valandai paliktą automobilį tenka mokėti 0,3 euro. Žmonės piktinasi, kad valdininkai apmokestino aikštelę, tačiau pamiršo ją sutvarkyti – aplink veši žolė ir krūmai, tad kartais tenka nusižengti aplinkosaugos taisyklėms ir transporto priemones palikti ant žaliųjų plotų.

"Būtų įdomu sužinoti, kas turėtų tvarkyti aikštelę, gal tie, kurie pinigus renka? Aš manau, kad turėtų būti sutvarkyta ir mokama aikštelė arba netvarkyta, bet tada nemokama", – nuomonę išsakė miestietis.

Jis nurodė, kad minima aikštelė nėra asfaltuota, tad palijus čia telkšo balos ir purvynai. "Kauno diena" pasidomėjo, ar miesto savivaldybė ketina aikštelę sutvarkyti ir padaryti tinkamas sąlygas statyti automobilius. Miesto tvarkymo skyriaus atstovai patikino, kad dar šiemet aikštelėje bus sutvarkytos didžiausios duobės.

"Dabar tokių didelių žolių nėra, tačiau važiuosime dar patikrinsime ir, jei reikės, aptvarkysime", – sakė už vietinę rinkliavą atsakingos "Automobilių stovėjimo aikštelės" vadovas Justas Limanauskas.

Būtų įdomu sužinoti, kas turėtų tvarkyti aikštelę, gal tie, kurie pinigus renka?

Anot jo, kitais metais bus sprendžiama, ką daryti toliau. Kadangi šalia yra pardavinėjamas pastatas ir jo sklypas dar nesuformuotas, neatmetama, kad, atsiradus pirkėjui, miestui priklausanti teritorija gali pasikeisti. Gali būti, kad suformavus sklypą, aikštelė pateks į jo teritoriją.

Tokiu atveju kaip ją toliau valdyti spręs pastato ir sklypo savininkas. Jei pastato pirkėjas neatsiras, miestas, įvertinęs poreikį ir turimas lėšas, svarstys, ar aikštelę asfaltuoti, ar ją dažniau įprastu būdu sutvarkyti, kad nebūtų didelių duobių bei aplink želiančių krūmų.

GALERIJA

  • Užkliuvo apmokestinta aikštelė Kaune: aplink vien žolės ir krūmai
  • Užkliuvo apmokestinta aikštelė Kaune: aplink vien žolės ir krūmai
Gairės: skaitytojo naujiena, aikštelė, automobilių stovėjimo aikštelė, aikštelė Kaune
Rašyti komentarą
Komentarai (29)

ALGIS

SUKČIŲ GAUJA

taip.

Na ką ten jūs juk kaunas tvarkosi,ne- nesitvarko ,o pelnosi. Na kaune viešpatauja tokia tvarka svarbu pagrindinės gatvės, o kiemai ir šalutiniai automobilių stovėjimo plotai tai kai bus investuotojai tai ir bus sutvarkyta vadinasi kaunas giriasi ir pelnosi tik ar teisėtai.Būtų gerai jai kauno gatvių kontrolieriai pasimokytų iš vokietijos gatvių kontrolierių patirties,ten 10 min automobilio stovėjimas nemokamas , o kontrolieriaus fiksuotas laikas driežtai kontroliuojamas atžymint kontrolieriaus darbo apskaitos dokumente pagal kurį kontrolierius atsiskaito už atliktą darbą ir teisėtumą galiu pateikti darbą su kuriuo esu gerai susipažinęs tokių kvailysčių nebūna kaip kad daro kauno išminčiai

"Kaunas pelnosi"

Teisingai
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS