Žaliakalnyje – pastato konversija: naujakuriai galės mėgautis jaukumu | Diena.lt

ŽALIAKALNYJE – PASTATO KONVERSIJA: NAUJAKURIAI GALĖS MĖGAUTIS JAUKUMU

  • 32

Žaliakalnis – ypatingas Kauno rajonas, turintis savitą aurą, todėl naujakuriai čia gali atrasti ramybę, bet kartu jausti ir gyvenimo pulsą, tad Želvos gatvėje vystomas nekilnojamojo turto objektas gali tapti puikia vieta įsikurti ir mėgautis gyvenimu.

Vaiduoklį keičia modernumas

Ilgus metus Želvos g. 14-asis pastatas buvo apleistas, gadino bendrą Žaliakalnio vaizdą. Tačiau dabar šis pastatas atgimsta naujam gyvenimui, kuris pasižymės kokybe, moderniais sprendimais ir jaukumu.

„Nuvykę su draugais į vietą, supratome, kad mums čia labai patinka ir iš karto pradėjome kurti vaizdinius, kaip galėtume šią vietą papuošti ir pritaikyti Žaliakalnio aplinkai“, – apie pirmą įspūdį pamačius kelių aukštų mūrinį Žaliakalnio pastatą kalbėjo objekto vystytojas, bendrovės „Homeland LT “ direktorius Žilvinas Ignatavičius.

Mūsų tikslas buvo integruoti pastatą į šį rajoną ir suteikti jam antrą šansą gyventi.

Jis tikino, kad su komanda ieškojo geriausių sprendimų, kaip Želvos g. 14-ąjį namą ne tik prikelti naujam gyvenimui, bet ir iš jo padaryti kokybišką būstą. Projektuotojai pateikė vizijų čia įrengti keturiolika butų, tačiau buvo nuspręsta daryti dvylika butų, tad netrukus prasidėjo pastato konversijos procesas.

„Nesinorėjo, kad pastatas būtų tarsi stiklainis, priešingai – projektą rengėme tokį, kuris nejauktų Žaliakalnio veido, puoštų aplinką ir būtų malonu turėti tokį kaimyną. Mūsų tikslas buvo integruoti pastatą į šį rajoną ir suteikti jam antrą šansą gyventi“, – kalbėjo vystytojas.

„Pastatą dekoravome klasikinio stiliaus fasado plytelėmis, bus sutvarkytas apšvietimas, tad fasadas tikrai trauks akį“, – pridūrė Ž. Ignatavičius.

Modernu: renovuojant Želvos g. 14-ąjį pastatą naudotos kokybiškos ir prie aplinkos derančios medžiagos. („Homeland LT “ nuotr.)

Projekto išskirtinumas

Nors mūrinukas statytas gan seniai, nereikėtų to bijoti, mat pastato rekonstrukcijos metu pakeistos visos komunikacijos, užsandarintos ir apšiltintos sienos, pagal naujausias technologijas pakeistas stogas. Be to, storo mūro sienos turi pranašumų tiek vasarą, tiek žiemą.

„Klaidinga manyti, kad jei senas pastatas, jis gali neatlaikyti šiuolaikinio gyvenimo ritmo. Mes šį mitą galime paneigti, nes pastatas atgimsta visai kitoks, jame pritaikyti modernūs ir šiuolaikinius reikalavimus atitinkantys inžineriniai sprendimai, apšiltintos sienos ir sustiprintas stogas, namas atitinka keliamus energetinius reikalavimus, todėl jis yra draugiškas aplinkai.

Be to, storo mūro sienos žiemos metu laiko šilumą, tad galima sutaupyti šildymui, o vasarą – pasitinka maloni vėsuma, nes sienos taip pat tiek neįkaista, dažnam tokio būsto gyventojui net nereikalingas kondicionierius, todėl tokiame name komfortiška gyventi bet kuriuo metų laiku“, – nurodė projektą vystančios bendrovės „Homeland LT“ vadovas.

Klaidinga manyti, kad jei senas pastatas, jis gali neatlaikyti šiuolaikinio gyvenimo ritmo.

Pastate įrengtas modernus dujinis šildymas, todėl kiekvienas butas gali reguliuoti norimą šilumos kiekį. Be to, kiekvienas butas turės vietą automobiliui. Bus ir kelios vietos svečiams, tad nereikės sukti galvos, kur palikti automobilį.

Taip pat numatyta sutvarkyti aplinką aplink pastatą, tad jaukumo, o kartu ir privatumo suteiks augalai.

Išskirtinė vieta

Žaliakalnyje nėra aukštų, saulę užgožiančių pastatų, tad ir Želvos g. 14-asis namas tikrai neiškrinta iš bendro rajono konteksto. Be to, vystomas projektas yra geroje strateginėje vietoje, tad gatvelėmis galima patogiai pasiekti įvairius miesto objektus.

Ypatinga ir prestižinė lokacija, labai ramioje ir uždaroje gatvėje užtikrins ramų poilsį ir puikų susisiekimą su žaliausiais Kauno plotais ramiam ar aktyviam laisvalaikiui ir pagrindinėmis miesto

gatvėmis darbui. Iki Laisvės alėjos ir Senamiesčio Vilniaus gatvės sankirtos yra vos 3–4 minutės kelio automobiliu.

Ne taip toli nuo atgimstančio pastato yra kauniečių ypač mėgstamas Zanavykų turgus. Už kelių šimtų metrų nuo namų, Molėtų gatvės kryptimi, yra ir žalioji zona, kurioje įrengta vaikų žaidimų aikštelių, atokvėpio stotelių.

Be to, iš pastato palėpėje įrengtų butų galima grožėtis ir Kauno simboliu – Prisikėlimo bažnyčios bokštu. Pro kitą palėpės langą galima įžvelgti ir auksinį cerkvės bokštą, kuris taip pat neatsiejamas nuo Žaliakalnio rajono identiteto.

Jau vyksta rezervacijos

Želvos g. 14-ajame name bus įrengta dvylika butų. Jie išsidėstę pirmame, antrame aukštuose ir palėpėje. Naujakuriams siūloma įvairaus dydžio butų, tad kiekvienas gali atrasti savo poreikius atitinkantį būstą ir įsikurti Žaliakalnyje.

Projekto butų plotas – nuo 24 iki 65 kv. m. „Galima rinktis vieno, dviejų ar net trijų kambarių butus, tad kiekviena šeima gali išsirinkti sau tinkamo dydžio būstą“, – kalbėjo Ž. Ignatavičius.

Pasikeitimas: Žaliakalnyje buvusį vaiduoklį pakeitė šiuolaikinis būstas. („Homeland LT “ nuotr.)

Šiuo metu atliekami baigiamieji darbai, tvarkoma vidaus apdaila, tačiau naujakuriai jau rezervavę dalį butų, kiti dar laukia savo šeimininkų. Kaip pasakojo projekto vystytojas, bendrovės „Homeland LT“ direktorius, butai parduodami su daline apdaila, tačiau, pageidaujant klientams, galima ir visa apdaila.

„Pirkti būstą su visa apdaila net labiau apsimoka, nes vystytojas jau turi komandą, kuri atlieka pageidaujamus darbus, todėl nereikia patiems gaišti laiko ir ieškoti atskirų meistrų, kurie atliktų būtinus gyvenimui darbus. Be to, vystytojai neretai turi galimybę medžiagų įsigyti didmenine kaina, to pavieniai gyventojai negali padaryti, todėl įsirengiant patiems dažnai tenka gerokai permokėti. Kitaip tariant, įsigyti butą su visa apdaila yra gerokai patogiau, gyventojams mažiau vargo, tereikia išsirinkti patogią lovą ir jau galima įsikelti į naujus butus ir pradėti naują gyvenimo etapą“, – kalbėjo Ž. Ignatavičius.

Daugiau apie baigiamą vystyti Želvos g. 14-ąjį namą, laisvus butus galima sužinoti susisiekus su bendrovės „Homeland LT“ direktoriumi tel. +370 609 91 917.

GALERIJA

  • Žaliakalnyje – pastato konversija: naujakuriai galės mėgautis jaukumu
  • Žaliakalnyje – pastato konversija: naujakuriai galės mėgautis jaukumu
„Homeland LT “ nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (32)

Svarbiausia

Shuda įvynioti į celofaną ir gražiai pateikti.

mumu

Turgų iškelia prie radijo gamyklos buvusios

Tikras

Grazuolis bet jei jau rasote tai galetumete ir kainas parasyti ,kokie butai laisvi like ir kita informacija.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS