Kaune dingusi senolė atsirado | Diena.lt

KAUNE DINGUSI SENOLĖ ATSIRADO

  • 8

Trečiadienį feisbuke pasklido pagalbos prašymas padėti rasti dingusią senolę. Ketvirtadienio rytą moters artimieji pranešė, kad ji surasta.

„Dingo artimas žmogus (vyro močiutė) Gražina Marcinkevičienė! Vakar dienos metu išėjo iš namų ir iki šiol nėra grįžusi. Gali būti Kaune (gyvena centre), yra tikimybė (nors ir maža), kad galėjo išvažiuoti į Vilnių“, –trečiadienio vakarą portalui kauno.diena.lt pasakojo sunerimę moters artimieji. 

Su G. Marcinkevičiene artimiesiems nepavyko susisiekti – jos telefonas išjungtas, todėl nedelsiant buvo kreiptasi į policiją. 

Ketvirtadienio rytą sulaukta informacijos, kad paieškos davė rezultatą. Kaip teigia senolės šeimos nariai, žmonės moterį atpažino ir paskambino policijai.

„Šįryt močiutę greitoji atvežė iš Jurbarko g. į Respublikinę ligoninę. Labai dėkojame visiems už pagalbą“, – į geradarius kreipėsi jie.

GALERIJA

  • Kaune dingusi senolė atsirado
  • Kaune dingusi senolė atsirado
Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Anonimas

A kokie piemenys ją ten surado ?

Vladas .Kaunas.

Niekas nenori tapti kažkokia našta kitiems ,bet niekas net jauni negali užsisakyti sveiko proto iki mirties,taigi atjautos kitų negaliai ir supratimo kitų atžvilgiu reikia būtinai. Linkiu laimės visiems ,kurie rūpinasi kitais ir padeda nelaimės ištiktiems.Bet kam gali prapulti senolis ar vaikas,nes neįmanoma būti ištisai prilipusiam,o pasamdyti slaugytoją, reikia pilnos piniginės (ne visi turi).

XZ

Bepigu pamokslauti tiems, kas neturėjo šeimoje tokių senų žmonių, sergančių senatvine demencija. Ne taip viskas paprasta, kaip atrodo iš šalies.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS