Beteisio vairuotojo kelionę Kaune vainikavo pavojingas incidentas | Diena.lt

BETEISIO VAIRUOTOJO KELIONĘ KAUNE VAINIKAVO PAVOJINGAS INCIDENTAS

  • 2

Antradienio rytą vos per plauką išvengta tragedijos dar vienoje Kauno pėsčiųjų perėjoje.

Automobilio „Mitsubishi“ nesuvaldęs vairuotojo teisių neturintis 19-metis Pramonės pr. kliudė ką tik pėsčiųjų perėją, esančią už žiedo su Taikos pr., perėjusią ir jau šaligatvį pasiekusią garbaus amžiaus senolę.

Pranešimą apie šį pavojingą incidentą Kauno policija gavo apie 9.50 val. Skambinę susijaudinę žmonės teigė, kad prieš užlėkdamas ant šaligatvio ir partrenkdamas senolę, „Mitsubishi“ nulaužė pėsčiųjų perėjos ženklą.

Į įvykio vietą kartu su policijos pareigūnais atskubėjo ir greitosios medikai. Tačiau šių pagalbos automobilio kliudyta 81-erių metų kaunietė įvykio vietoje atsisakė, teigdama, kad labiau išsigando. Nors nežinoma, ar parėjusi į namus ir nusiraminusi, ji nepajus kokių nors griuvimo ant „Mitsubishi“ variklio dangčio padarinių, kaip jau ne kartą yra buvę.

Ikiteisminio tyrimo dėl šio eismo įvykio nuspręsta nepradėti. Jį sukėlusiam vairuotojo teisių neturinčiam 19-mečiui kauniečiui gresia tik administracinė atsakomybė – bauda nuo 300 iki 560 eurų.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

ANTANAS

TIESIOG NUOSTABU,KAIP LIETUVOJE TVARKOMASI.BE TEISIU,REISKIA KELIU NUSIKALTELIS.BAUDOS SIMBOLISKOS,TIESIOG VAIKISKOS.MANO NUOMONE JEI PADAREI BE TEISIU AVARIJA MASINA KONFISKUOJAMA,NESVARBU KAS JOS SAVININKAS LEIDES VAIRUOTI.JAU TU KELIU GAIDELIU TIEK PRIVISO,KAD BAUGU IR I GATVE ISVAZIUOTI

Liūdininkas

Mačiau viską kaip įvyko, pats spėjau vos pasitraukti. Ir tik tokia nuobauda jaunuoliui, kuris bandė pabėgti iš įvykio vietos? Čia gaunasi taip, kad be teisių pateisinimas vairavimas, žmones daužys, mašinas daužys ir tik tokia bauda? Gėda...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS