Įžūli vagystė Pramonės prospekte: kaunietė pasigedo dviračio | Diena.lt

ĮŽŪLI VAGYSTĖ PRAMONĖS PROSPEKTE: KAUNIETĖ PASIGEDO DVIRAČIO

  • 13

Paskutinę pavasario dieną kaunietė Pramonės prospekte pasigedo dviračio. Įžūli vagystė įvykdyta penktadienio popietę prie verslo centro.

Gegužės 31 d. apie 15 val. Kaune, prie Pramonės prospekte 4D esančio verslo centro buvo pavogtas kalnų dviratis „Haibike Attack“ SL 27.5 (rėmo spalvos – mėlyna ir balta).

Moters teigimu, dviratis buvo prirakintas. Vagis nukirpo spynos trosą, numetė jį ir nurūko. Nors šalia buvo kitas dviratis, bet pasirinko šį.

Vyrą, pasisavinusį transporto priemonę, užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros. Nukentėjusi dviračio savininkė kreipėsi į policiją. Vagišiaus ieško pareigūnai.

Dviratis yra ir registruotas, ir žymėtas policijoje.

Kauno policijos budėtojas portalui kauno.diena.lt patvirtino, kad penktadienį policija gavo pranešimą apie pavogtą dviratį. „Prie jo pridėtos ir nuotraukos“, - sakė budėtojas.

Visus, galinčius suteikti reikšmingos informacijos, ar pastebėjusius, kad bandoma parduoti pavogtą dviratį, kaunietė prašo informuoti tel. nr. +37069692402.

GALERIJA

  • Įžūli vagystė Pramonės prospekte: kaunietė pasigedo dviračio
  • Įžūli vagystė Pramonės prospekte: kaunietė pasigedo dviračio
  • Pavogtas dviratis
Rašyti komentarą
Komentarai (13)

manau

patys ipratino prie citybee tai gal sumaise zmogelis..............

Ranka nukirsti pagavus

Bet ne - nehumaniska . Uztai ir gyvename apsupti vagiu ir atmatu .

dviračių vagystės baigtusi

bet policija nenori, kad baigtusi dviračių vagystės. Dviračius tol vogs, kol nebus įvesta visuotinė dviračių registracija policijoje. Registruojant dviračius turi būti pateikti dviračio įsigijimo dokumentai. Jeigu pirktas iš privataus asmens, būtina nurodyti dviračio pardavėją.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS