Kaune – kriminalistų smūgis narkotikų platintojams ir pirkėjams (vaizdo įrašas) | Diena.lt

KAUNE – KRIMINALISTŲ SMŪGIS NARKOTIKŲ PLATINTOJAMS IR PIRKĖJAMS (VAIZDO ĮRAŠAS)

  • 9

Kauno kriminalistai sulaikė aštuonis asmenis, tarp kurių ir narkotinių medžiagų platintojai, ir pirkėjai.

Atliekant tyrimą dėl vagysčių iš gyvenamųjų namų policijos pareigūnams pavyko išaiškinti asmenis, disponavusius ir platinusius narkotines medžiagas. Tarp sulaikytų asmenų – trys platintojai ir penki asmenys, ketinę įsigyti narkotinių medžiagų.

Praėjusių metų gruodžio 17-18 dienomis Kaune, Veiverių g., Antanavos g., ir Savanorių pr., surengė tris operatyvias sulaikymo operacijas, kurių metu buvo sulaikyti keturi asmenys.

Tarp sulaikytųjų – praeityje teistas Prienų gyventojas (gim. 1993 m.) ir anksčiau neteistas garliaviškis (gim. 1990 m.), abiem vyrams pareikšti įtarimai dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Kiti du sulaikytieji – anksčiau neteisti kauniečiai (gim. 1990 m. ir 1962 m.), įtariami narkotinių medžiagų platinimu. Sulaikymo metu vieno iš įtariamųjų (gim. 1990 m.) automobilyje buvo rasta dvylika pakuočių augalinės kilmės medžiagos, galimai – kanapių, ir trys paketai narkotinės medžiagos, kaip įtariama, amfetamino. Kratų metu taip pat aptikta narkotinių medžiagų pakavimo maišeliai, svarstyklės. Atliekant kratas vienas įtariamųjų (gim. 1962 m.) iš namų bandė išsinešti labai didelį kiekį galimai narkotinės medžiagos amfetamino.

Toliau tęsiant tyrimą, šių metų sausio 5 d., įvairiose Kauno vietose (Karaliaus Mindaugo pr., Panerių g. ir P. Vaičaičio g.) buvo sulaikyti dar penki kauniečiai.

Tarp sulaikytųjų – anksčiau už vagystes, smurtą, dokumentų padirbinėjimą ir kitus nusikaltimus teistas vyras (gim. 1998 m.), šįkart įtariamas narkotinių medžiagų platinimu ir kiti keturi asmenys, ketinę įsigyti narkotinių medžiagų – anksčiau ne kartą už plėšimus ir vagystes teistas vyras (gim. 1995 m.), už disponavimą narkotinėmis medžiagomis praeityje teista moteris (gim. 1991 m.), ir du anksčiau neteisti vyrai (gim. 1991 m. ir 1990 m.), tarp kurių antrą kartą įkliuvo gruodį sulaikytas, narkotinių medžiagų platinimu įtariamas vyras, šįkart sumanęs narkotikų įsigyti pats.

Asmenims, įtariamiems narkotinių medžiagų platinimu, tarp jų ir disponavimu labai dideliu kiekiu narkotinių medžiagų, paskirtos kardomosios priemonės – intensyvi priežiūra. Likusiems asmenims, įtariamiems disponavimu narkotinėmis medžiagomis paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir dokumentų paėmimas.

Už narkotinių medžiagų platinimą gresia laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų, už didelio kiekio narkotinių medžiagų platinimą – nuo 8 iki 10 metų, už labai didelio kiekio – nuo 10 iki 15 metų. Įtariamiesiems, disponavusiems narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

GALERIJA

  • Kaune – kriminalistų smūgis narkotikų platintojams ir pirkėjams <span style=color:red;>(vaizdo įrašas)</span>
  • Kaune – kriminalistų smūgis narkotikų platintojams ir pirkėjams <span style=color:red;>(vaizdo įrašas)</span>
  • Kaune – kriminalistų smūgis narkotikų platintojams ir pirkėjams <span style=color:red;>(vaizdo įrašas)</span>
Kauno policijos nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Pastebejau

Nu ne vienas pastebi, kad cigonai platina ir gerai gyvena...

Po siu rinkimu ir geda ir beda

PASIJUTO VISAGALIAI,NES SEIME PIRMIAUSIAI REIKIA PADARYTI TVARKA.GREITAI MUSU TAUTA LIKS INVALIDU MASE,NES JAU PAAUGLIUKAI PASISLEPDAMI UZ LAIKRASCIU KIOSKU BANDO SIUOS ,,VAISTELIUS,, O dabar tai narko verteivos pasijuto karaliais ,nes zadama viesai leisti naudoti narkotikus.Reiskiasi pirmieji drasos zingsniai ,o kuo toliau tuo bus baisiau.Atejusi partija i seima su pazadais legalizuoti narkotikus,visokius issigimimus- turetu viesai atsiprasyti tautos ,uz tokius savo pazadus.

Petras

O cigonai be problemu toliau platina nuodus.gal jie nematomi ir nezinomi kaip ateiviai???
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS