Kauno centre girtutėlė vairuotoja su „Toyota“ šlavė viską savo kelyje | Diena.lt

KAUNO CENTRE GIRTUTĖLĖ VAIRUOTOJA SU „TOYOTA“ ŠLAVĖ VISKĄ SAVO KELYJE

  • 6

Sekmadienį Kaune ir rajone į eismo įvykius ar policijos akiratį pateko ne vienas sunkiai apgirtęs vairuotojas.

Kaip praneša Kauno policija, sausio 10 d. apie 10.35 val. Kauno r., Karmėlavos mstl., Vilniaus g., automobilį „Toyota Yaris“ vairavo neblaivus 61-erių vyras. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,94 prom. 

Tą pačią dieną gerokai po pietų, apie 15.40 val., taip pat Karmėlavoje, Piliakalnio g., nustatytas dar vienas neblaivus vairuotojas. Automobilį „Ford Focus“ vairavo neblaivus 34-erių vyras. Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,69 prom.

Kaune veiksmo buvo dar daugiau nei rajone. Sekmadienio vakarą, apie 19.40 val., K. Donelaičio g., automobilis „Toyota Avensis“, vairuojamas neblaivios moters, nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkė į medį ir apgadino tvorą. Vairuotojai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,20 prom.

Po kelių valandų, apie 21.50 val., Šančiuose, A. Juozapavičiaus pr., patikrinimui sustabdytas „VW Passat“ vairuotojas. Jis, kaip paaiškėjo, ne tik buvo neblaivus, bet ir beteisis. 29-erių vyrui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,87 prom.

Portalas primena, kad vairuotojai, kuriems nustatytas didesnis nei 1,5 prom. girtumas yra traukiami baudžiamojon atsakomybėn. Už tai gresia bauda nuo 579 iki 868 eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo 2 iki 3 metų arba administracinį areštą nuo 10 iki 30 su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo dvejų iki trejų metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Bet ar nors viea

padodins, kd kiti zinotu!

Manau

Gydosi nuo korono viruso, alchogolis sunaikina bakterijas kraujuje.

Popas

Koniec svieta- pjanaja baba za ruliom!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS