Kauno policija aiškinasi, kas nepanoro sugrąžinti pinigų savininkui | Diena.lt

KAUNO POLICIJA AIŠKINASI, KAS NEPANORO SUGRĄŽINTI PINIGŲ SAVININKUI

  • 4

Kauno policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės. Liepos 5 d., apie 10.45 val., Kaune, Varnių gatvėje, bankomatui neveikus įprastai ir pareiškėjui pagalvojus, jog nepavyks išsigryninti pinigų, pastarasis, pasiėmęs banko kortelę, nuėjo. Vėliau pastebėjo, kad išgryninta 200 eurų.

Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo moterį, galinčią turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šią moterį, žinančius jos buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, policija prašo kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 700) 60664, (8 37) 303 450 arba rašyti el. paštu laima.petraskiene@policija.lt.

Pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

to: marina

"Be asmens sutikimo jo atvaizdą galima viešinti trimis atvejais: kai tai susiję su viešuoju interesu, kai fotografuojama viešoje vietoje arba kai fiksuojami teisės pažeidimai ar nusikaltimai" advokatė Liudvika Meškauskaitė

Brudai

Fui, dvasios ubagai

marina thebault kosel

8 Straipsnis Asmens duomenų apsauga 1. Kiekvienas turi teisę į savo asmens duomenų apsaugą. 2. Tokie duomenys turi būti tinkamai tvarkomi ir naudojami tik konkretiems tikslams ir tik atitinkamam asmeniui sutikus ar kitais įstatymo nustatytais teisėtais pagrindais. Kiekvienas turi teisę susipažinti su surinktais jo asmens duomenimis bei į tai, kad jie būtų ištaisomi. 3. Nepriklausoma institucija kontroliuoja, kaip laikomasi šių taisyklių. šios nuotraukos paskelbimas be šios moters sutikimo yra rimtas jos teisės pažeidimas, Europos piliečių teisių chartijos 8 straipsnis.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS