Kauno policija apie po du statomus trikojus: suplanuota taktika pasiteisino | Diena.lt

KAUNO POLICIJA APIE PO DU STATOMUS TRIKOJUS: SUPLANUOTA TAKTIKA PASITEISINO

  • 13

Praėjusią savaitę vairuotojai pastebėjo, kad kai kuriose Kauno gatvėse ir keliuose prie Kauno trikojai pradėti statyti po du vienoje vietoje. Policijos atstovai teigė, kad tokia taktika pasiteisino – buvo išaiškinta daugiau nei įprastai leistino greičio viršytojų.

„Tai iš anksto apgalvota ir suplanuota policijos pareigūnų taktika“, – portalui kauno.diena.lt teigė Kauno policijos atstovė.

Ji pasidalijo tokios greičio kontrolės rezultatais.

„Eksperimentas išties parodė, kad toje pačioje atkarpoje, pamatę vieną greičio matuoklį vairuotoji pristabdo, ir toliau vėl didina greitį, taip viršydami nustatytą leistiną greitį. Per keletą valandų fiksuota apie 900 greičio viršijimo atvejų“, – teigė atstovė.

Feisbuko grupės „Kur stovi trikojis Kaune“ nuotr.

Tikėtina, kad tokia praktika statyti po du matuoklius bus taikoma ir toliau. Tokios priemonės bus taikomos ir kitose Kauno apskrities vietovėse.

„Pareigūnai ragina gyventojus būti atsakingais, laikytis Kelių eismo taisyklių, saugoti save ir kitus eismo dalyvius – važiuoti nustatytu leistinu greičiu ne dėl galimai stovinčių greičio matavimo prietaisų, o dėl savo ir kitų saugumo“, – pabrėžė Kauno policijos atstovė.

Kol vieni vairuotojai piktinasi net ir pavieniai greičio matuokliais, kiti supranta ir pritaria būtinybei tramdyti greičio mėgėjus.

Tai iš anksto apgalvota ir suplanuota policijos pareigūnų taktika.

„Daugiau greičio matuoklių, žinoma, nežymėtų, daugiau policijos nežymėtų automobilių, tai gal ir kelių padugnės supras, kad egzistuoja KET, kurių keliuose būtina laikytis. Būtų labai naudinga, kad už stacionaraus pažymėto matuoklio už kokio puskilometrio pastatyti nežymėtą trikojį, tai būtų įdomių dalykų, nes dabar pravažiavę kontroliuojamą zoną atsipalaiduoja ir lekia kaip šunys nutrūkę nuo lenciūgo“, – aštrių etikečių negailėjo vienas skaitytojų.

„Nepatenkinti tie, kurie pažeidžia KET, dėl manęs greičio matuokliai gali stovėti nors kas 100 m“, – siūlė kitas komentatorius.

GALERIJA

  • Kauno policija apie po du statomus trikojus: suplanuota taktika pasiteisino
Feisbuko grupės „Kur stovi trikojis Kaune“ nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (13)

Kaunas.

Kiek PUSMENCIU priviso prie ,,laisvos'' .

Joske

Del manes kad ir šimtas matuoklių aš gerbiu save ir kitus.

Tremtinys

Respect policininkams! Uz protinga nevykeliu greicio pazeideju gaudyma - nusipelno pareigunai algu padidinimo!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS