Kauno policijai įkliuvo girti vairuotojai: vienas sukėlė ir eismo įvykį | Diena.lt

KAUNO POLICIJAI ĮKLIUVO GIRTI VAIRUOTOJAI: VIENAS SUKĖLĖ IR EISMO ĮVYKĮ

  • 3

Antradienį Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato (VPK) patruliams įkliuvo net trys girti vairuotojai. Vienas jų sukėlė avariją, kitus pareigūnai sustabdė atsitiktinai.

Vairuotojai nepasimoko ir vis dar sėda prie vairo gerokai įkaušę, taip rizikuodami tiek savo, tiek aplinkinių sveikata ir gyvybe. Štai antradienį Kauno policija sulaikė net tris smarkiai išgėrusius vairuotojus.

Kauno apskrities VPK skelbia, jog rugpjūčio 27 d., apie 12.50 val., Chemijos gatvėje neblaivus „Lexus“ vairuotojas sukėlė eismo įvykį. 1988 metais gimęs vyras kliudė kitą stovintį automobilį „Audi“ ir šalia esantį pastatą. Eismo įvykio vietoje vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,33 prom.

Dar vienas įkaušęs vairuotojas sustabdytas Vandžiogalos plente. Pareigūnams apie 17.20 val. į akiratį pateko vilkiko „MAN“ vairuotojas. Transporto priemonės vairuotojui, gimusiam 1962 m., alkoholio matuokliu nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,39 prom.

Pareigūnams buvo darbo ir Kėdainių rajone. Pauslajo kaime patikrinimui sustabdyto automobilio „Renault“ vairuotojas, gimęs 1965 m. Stebėtina, jog vairuotojas dar sugebėjo įpūsti į alkotesterį, nes būdamas toks girtas žmogus paprastai nesugeba nė sakinio suregzti. Vyrui nustatytas sunkus girtumo laipsnis, nes alkoholio matuoklis parodė 2,99 prom.

Tačiau vyro nemalonumai laukia ne tik dėl to, kad vairavo išgėręs. Paaiškėjo, jog vairuotojas anksčiau yra praradęs teisę vairuoti. Negana to, jo automobilis neapdraustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. Už tokį neatsakingą elgesį vyrui teks gerokai patuštinti piniginę.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

susmirde koncervai,

prikaskit liezuvi.Kreivasnukio pasiilgot.Nesulauksit.

...

Kaune neišgėrus krabizmas gali 'stogą' nukelt.

Anonimas

Girtuokliu....miestas Kaunas pasidarė ...Kaunas tvarkosi ha

SUSIJUSIOS NAUJIENOS