Kauno specialiąsias tarnybas ant kojų sukėlė be priežiūros palikti vaikai | Diena.lt

KAUNO SPECIALIĄSIAS TARNYBAS ANT KOJŲ SUKĖLĖ BE PRIEŽIŪROS PALIKTI VAIKAI

  • 18

Rekordiškai karštą trečiadienį Kaune specialiosios tarnybos vyko gelbėti tualete užsitrenkusio mažamečio. Atvykus paaiškėjo ir daugiau įdomių šios situacijos detalių.

Kaip rašoma Kauno ugniagesių paros įvykių suvestinėje, apie 19 val. buvo gautas iškvietimas, kad ugniagesių pagalbos prireikė Kovo 11-osios g., bute, esančiam 6-erių vaikui.

Atvykus nurodytu adresu paaiškėjo, kad mažametis užsitrenkė tualete. Patalpos durys nedelsiant buvo atidarytos, vaikas išvaduotas.

Negana to, namuose buvo dar vienas vaikas. Pastarasis –12-likos metų. Abu mažamečiai buvo palikti vieni, suaugusiųjų namuose nebuvo.

Portalas primena, kad nuo 2018 m. liepos 1 d. Lietuvoje įsigaliojo nauja tvarka – vaikas iki 6 metų be objektyvios būtinybės negali likti vienas be vyresnių kaip 14 metų asmenų priežiūros. Nakties metu, nuo 22 iki 6 val. ryto, negalima vienų namie palikti arba vienų į lauką išleisti vaikų iki 14 metų amžiaus.

Rašyti komentarą
Komentarai (18)

Jurgita

Jei tevai dirba tai kur ir kam palikti vaikus per atostogas jei neisgali samdyt aukles pati sistema nenormali reikalavimai neadekvatus situacijjai viskas apgailetina norisi tuos kurie sukure tokia vaiku teisiu sistema musu skurdzioje saleleje isvadyt debilais truksta ne tik kompetencijos bet ir protelio

Taip širdis plyšta beskaitant apie tuos neišauklėtus vaikelius,juk jie nekalti,kad į tokį gyvenimo kelią jie pastatyti.Teisingai rašo komentaruose,kad pas globėjus(gal ne visus),bet štai kur reikia priežiūros.Kaip kenčia jaunesni,o kaip mergaitės ...Gitanai Nausėda!Tikimės ,kad pajudės šis klanas,kad bus skirta daug dėmesio ir šioje srityje.!?O kaip gaila tų nelaimingų, bejėgių vaikeli.

Virginia

Gal vaikų specialiosios tarnybos patarsit,kur padėti saugiai vaikus vasaros atostogų metu,tėvai dirba,senelių nei močiučių nėra,stovyklos kainuoja.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS