Mažametės sužalojimas automobilyje – mįslė pareigūnams | Diena.lt

MAŽAMETĖS SUŽALOJIMAS AUTOMOBILYJE – MĮSLĖ PAREIGŪNAMS

  • 1

Policija dar nesulaikė asmens, kuris galimai paleido šūvį ir dėl to buvo sužeista automobiliu važiavusi keturmetė mergaitė.

„Šiai dienai įtariamųjų nustatyta nėra“, – BNS šeštadienį sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas.

Pasak jo, mergaitei padaryta operacija, pavojaus gyvybei nėra.

D. Žukauskas nekomentavo, kokią informaciją apie įvykį policijai teikė su mažamete dukra važiavęs tėvas.

„Viso aplinkybės yra tikrinamos, atliekamas ikiteisminis tyrimas. Tai yra ikiteisminio tyrimo duomenys, plačiau komentuoti negaliu“, – teigė jis. 

D. Žukauskas taip pat neatskleidė, ar apšaudyto automobilio savininkas yra policijai žinomas ar susijęs su nusikalstamu pasauliu: „Nekomentuoju.“

Tačiau D. Žukauskas pabrėžė, kad jis sulaikytas nėra.

Komisariato vadovo teigimu, yra tiriamos kelios įvykio versijos, o ne viena. 

BNS penktadienį pranešė, kad į Kauno ligoninę pristatyta 7 metų mergaitė su šautine žaizda kojoje.

2011 metais gimusi mergaitė sužalota penktadienį, apie 17 val. Kauno mieste važiuojant automobilyje. Mergaitė buvo sąmoninga. 

Kaip pranešė policija, mažametė sužalota 16. 45 val. Kaune, Nuokalnės gatvėje, kai ji su 1984 metais gimusiu tėvu važiavo automobiliu. Pirminiais duomenimis, į vyriškio vairuojamą automobilį „BMW X5“ buvo paleistas šūvis iš šaunamojo ginklo.

„Pirminė informacija tokia. Kad būtų vykęs susišaudymas, mes tokių duomenų neturime. Pirminiais duomenimis, važiuojant automobiliu išgirdo garsą ir po to pamatė. Iš mergaitės sužinojo, kad jai skauda koją. Mergaitė važiavo su tėvu. Yra vykdomos apklausos, nustatinėjami faktai “, – BNS penktadienį sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas.

Pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sveikatos sutrikdymo, už tai tai gresia laisvės atėmimas iki penkerių metų.  

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Mo

Raso nesamones-tai 4metu, tai 7. Apsispreskit!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS