Moteriškos aistros: buto savininkės ir nuomininkės konflikte prireikė ugniagesių kopėčių | Diena.lt

MOTERIŠKOS AISTROS: BUTO SAVININKĖS IR NUOMININKĖS KONFLIKTE PRIREIKĖ UGNIAGESIŲ KOPĖČIŲ

  • 2

Ketvirtadienio vakare viename Kauno penkiaaukštyje, esančiame Draugystės parko prieigose, liejosi neeilinės aistros. Jų gesinti iškviestiems policijos pareigūnams prireikė ugniagesių gelbėtojų pagalbos.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos suvestinėse pranešama, kad 20.22 val. sulaukta pagalbos šauksmo iš policijos, jog reikia padėti patekti į vieną V.Krėvės prospekto butą. Ši informacija baigiama tuo, kad ištraukiamomis ugniagesių kopėčiomis pareigūnai patys užlipo ir pateko į vieną butą antrajame aukšte.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė portalui kauno.diena.lt šią informaciją papildė tuo, kad jie pranešimą apie šį įvykį užregistravo 20.05 val. Skambinusi moteris pranešė apie konfliktą viename minėto daugiabučio bute.

Atvykus į įvykio vietą, paaiškėjo, kad skambinusioji, kuri pasitiko pareigūnus, yra viena iš šio konflikto dalyvių. Ši 28-erių metų moteris teigė ne juokais susikivirčijusi su buto, kuriame nuomojasi kambarį, garbaus amžiaus savininke. Nors tai buvo jau ne pirmas jų konfliktas, šį kartą nuomininkė jau nusprendė kreiptis pagalbos į policiją. Nors, kaip išsiaiškino pareigūnai, eilinio šių moterų kivirčo priežastimi šį kartą tapo buto savininkės savame šaldytuve aptikti nuomininkės maisto produktai.

Yra pagrindo įtarti, kad 82-ejų metų buto šeimininkė po šio konflikto neįsileido į savo namus ne tik nuomininkės, bet ir policijos, dėl ko šios pareigūnai ir prašė ugniagesių gelbėtojų pagalbos.

Tačiau galiausiai viskas išsisprendė. Anot policijos atstovės, jos kolegos, aiškinęsi situaciją įvykio vietoje, net nepradėjo jokio tyrimo, nes nei viena iš moterų pareiškimo policijai nerašė.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Ajajai

Jo ...Ne veltui sakoma kad senės yra raganos..Jų ir į Anapilį niekas neskuba priimti..

Ernestas.

Melas. Lietuvos Respublikos lietuvių Velnio išpažintojų karo kurstymas, propoganda. Lietuvos Respublikos Kauno vpk, Darius Žukauskas, Mindaugas Baršys. Gi9ntautas Žaliagiris, Neringa Žaliagirytė Venckienė, Aloyzas Venckus. Valdas Adamkus, Andrius Kubilius. Taip pat Kaunas A. Baranausko gatvė, 12-54,, Neringa Žaliagirytė Venckienė(prostitutė) + Romas, meilė karšta ant dančio. Všį Ernmar Respublika. 1.2 procento gyventojo paramos 2022 metų forma. Luminor LT 294010051005573106. Direktorius, Ernestas Marcinkevičius. Atžvilgiai.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS