Nelaimė darbe: sunkiasvoris vyras įstrigo žemyn galva dažų paruošimo inde | Diena.lt

NELAIMĖ DARBE: SUNKIASVORIS VYRAS ĮSTRIGO ŽEMYN GALVA DAŽŲ PARUOŠIMO INDE

  • 2

„Keistas įvykis“, – portalui kauno.diena.lt prisipažino bendrovės „Liningas“, į kurią šiąnakt skubėjo beveik visos miesto specialiosios tarnybos, vadovas.

Apie 3 val. ugniagesiai sulaukė pranešimo, kad patys bendrovės darbuotojai nepajėgia padėti vienam naktinėje pamainoje su jais dirbančiam šios įmonės darbuotojui, kuris žemyn galva įkrito į kažkokią talpą.

Į minėtą pamušalinius audinius gaminančią bendrovę, įsikūrusią Pramonės prospekte, kartu su kitomis tarnybomis atskubėję ugniagesiai gelbėtojai rado apie 140 kilogramų sveriantį nelaimėlį apie pusantro metro gylio talpoje.

Jis ištrauktas tik apardžius papildomus šios spąstais dėl per didelio jo svorio tapusios talpos įrenginius. 

Teigiama, kad nelaimėlis greitosios medikams perduotas sąmoningas. Šie jį išvežė detalesnei apžiūrai į Kauno klinikas.

„Jis jau išleistas į namus – darome prielaidą, kad rimtai nesusižalojo“, – portalui teigė bendrovės generalinis direktorius Raimundas Abromavičius, pripažinęs, kad to jų įmonėje dar nėra buvę.

Anot pašnekovo, nelaimė įvyko, kai darbuotojas kažką įmetė į minėtą dažų paruošimo indą ir nesėkmingai bandė ištraukti. Netrukus jis ir pats dėl per didelio svorio persisvėrė ir, įkritęs į tą pačią talpą žemyn galva, joje įstrigo. Visos jam padėti bandžiusių kolegų pastangos buvo bevaisės.

Pasiteiravus, ar nelaimėlis buvo blaivus, bendrovės vadovas atsakė: „Ką gali žinoti?“. Tačiau netrukus pridūrė, kad tokių duomenų jis neturi. 

Ne kažin ką „Liningo“ vadovas galėjo pasakyti ir apie nelaimėlį. Tik tiek, kad šis maždaug  40 metų vyras dirba pas juos apie penkerius metus. 

Įmonėje pradėtas vidinis tyrimas. Po jo turėtų paaiškėti, ar nelaimėlis pažeidė darbo instrukcijas.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

saulius

ir dar kvailų, kaip prieš tai komentavęs, nežinai situacijos-tylėk, o storas ar plonas tai ne žmogui rinktis.

Bepročiai

Bet tai randa darbą bačkas valyt sverdamas 150 kilų. Nu pasitaiko žmonių ir durnų, ir drutų, ir dar storų.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS