Pakaunės įmonės darbuotojai patyrė šoką: girtas kolega į darbą atėjo nešinas ginklu | Diena.lt

PAKAUNĖS ĮMONĖS DARBUOTOJAI PATYRĖ ŠOKĄ: GIRTAS KOLEGA Į DARBĄ ATĖJO NEŠINAS GINKLU

  • 8

Kauno rajone vyras į darbą atėjo nešinas ginklu, kuriam neturėjo leidimo, ketvirtadienį pranešė Policijos departamentas.

Anot policijos, apie 22 val. Kauno rajone, Karmėlavos miestelyje, neblaivus (1,24 prom.) 31-erių vyras, būdamas darbo vietoje, su savimi turėjo dujinį pistoletą „Ekol Major“ ir 11 šovinių. Leidimo ginklui laikyti jis neturėjo.

Ginklą ir šovinius paėmė policijos pareigūnai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

JONAS

Aš manau kad i lietuva chacholai daugiau ginklu privežė negu ju pačiu čia atsibastė Nei pasieniečiai nei miestuose policija nedraudžia ir negaudo tokiu nes ši ukrus mylinti valdžiuke greit armija ginkluotu chacholu sudarys juos ginti nes mato kad tauta jau ant rybos Pernavas parodė savo pripompuotus muskulus drebėkit tautele kaimo mužikas pompavosi ne be reikalo Labai truksta policijos lietuvius vyrukus atleidžia ruošia banderu chacholu idarbinima Perversmas vyksta pagal plana kol jus išsižioje klausotės tokiu Janutieniu Skrebiu Kelertu tas kuris neseniai su Lekštučiu siulino jums aferistėli i prezidentusVaišviliukas amžinai malantis ta pati per ta paty be naudos i sajudžio minėjima patys kviečiasi tuos užgrobusius valdžia KGBistelius Laukia senio KGBir Čmilo gal ir tėveli čmilės Vaišvila pakviesi O kaip Vaišviliuk ar oželyte nepamiršai pasikviesti TAUTA NEIKIT SU VELNIAIS OBUOLIAUTI nera jokios šventės Rentas pasidalino ir tiek tos laisvės

tai ko ten eit

i ta darba ir dar blaivam

Byyyy Rka DEJĘS

Galėjo KULKOSVAIDY atsinešti .....būtų ir apsišike. ne tik apsimyze iš baimės :-)))))) turbūt leidimo negavo kulkosvaidžiui :-)))))
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS