Pareigūnai nutraukė visiškai girto vairuotojo pasivažinėjimą po Surviliškių miestelį | Diena.lt

PAREIGŪNAI NUTRAUKĖ VISIŠKAI GIRTO VAIRUOTOJO PASIVAŽINĖJIMĄ PO SURVILIŠKIŲ MIESTELĮ

  • 1

Kauno pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, rugpjūčio 30 d. – rugsėjo 5 dienomis toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (KET). Per savaitę mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksuotas 161 greičio viršijimo atvejis.

Rugsėjo 5 d. Kėdainių rajone patruliuojantys policijos pareigūnai gavo pranešimą apie galimai neblaivų automobilio „VW Golf“ vairuotoją, besivažinėjantį po Surviliškio miestelį. Apie 19.10 val. minėto automobilio vairuotojas buvo sustabdytas – nuo jo akivaizdžiai sklido alkoholio kvapas, neblaivumą išdavė ir kiti požymiai – nerišli kalba bei nekoordinuoti judesiai. Pareigūnai nustatė, kad 26-erių vairuotojas ne tik neblaivus, bet ir neturi teisės vairuoto transporto priemones – vairuotojo pažymėjimo niekada ir nebuvo įgijęs. Vyriškis prisipažino alkoholio vartojęs kiek mažiau nei prieš valandą, jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,77 prom.

Rugsėjo 4–5 d. Kauno r., Garliavoje, taip pat kelyje Kaunas-Zarasai-Daugpilis, pareigūnai vykdė policinę priemonę, skirtą neblaiviems vairuotojams ir įvairiems KET pažeidimams išaiškinti.

Patikrinus daugiau kaip 3 tūkst. transporto priemonių, buvo nustatyti aštuoni neblaivūs vairuotojai, tarp jų ir krovininio automobilio vairuotojas (visiems jiems nustatytas lengvas girtumo laipsnis) ir vienas vairuotojas, neturintis teisės vairuoti transporto priemones. Dviejų krovininių automobilių vairuotojai vežė specialiais diržais nepritvirtintus krovinius.

Visais atvejais surašyti administracinio nusižengimo protokolai, viešosios tvarkos pažeidimų neužfiksuota.

Iš viso per savaitę pareigūnai nustatė vienuolika neblaivių vairuotojų ir keturis dviratininkus. Vienas jų – Kauno rajono gyventojas (gim. 1985 m.) rugsėjo 3 d. Kauno r., Karmėlavos mstl., vairavo dviratį neblaivus, kai buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,90 prom.

Taip pat išaiškinti ir penki asmenys, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo aštuoni eismo dalyviai (pernai iki rugsėjo mėnesio pabaigos – 20), dar 450 sužeisti (pernai – 491).

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Pataisykite antraštę

Surviliškis, o ne Surviliškiai.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS