Paviešintas gaudynių Raudondvario plente vaizdo įrašas | Diena.lt

PAVIEŠINTAS GAUDYNIŲ RAUDONDVARIO PLENTE VAIZDO ĮRAŠAS

  • 8

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Raudondvario plente vyko policijai nepaklususio bėglio gaudynės. Bandant pabėgti nuo pareigūnų, jo vairuojamas „VW Passat“ nuvertė gatvės apšvietimo stulpą, o šis užgriuvo ant jį persekiojusio pareigūnų tarnybinio „Hyundai“. Policija teigia jau sulaikiusi kaltininką ir pasidalijo gaudynių vaizdo įrašu.

Kaip portalas kauno.diena.lt jau rašė, šis dar palyginti laimingai pasibaigęs trileris įvyko dešimt minučių po vidurnakčio važiuojant nuo „Regitros“, šiek tiek už parduotuvės „Maxima“.

Gatvės apšvietimo stulpą nuvertęs „VW Passat“ buvo persekiojamas už tai, kad nestojo, kai buvo stabdomas dėl pavojingo manevravimo.

Pasak Kauno policijos atstovo, jo kolegos per šį eismo įvykį nesužaloti. Tik apgadintas jų tarnybinis automobilis.

Policininkų reikalavimams sustoti nepaklusęs „VW Passat“ vairuotojas iš įvykio vietos sugebėjo pasišalinti. Tačiau į gydymo įstaigą pristatyti du jo bendrakeleiviai:  1998 m. gimęs vaikinas ir 2001 m. gimusi mergina. Pastaroji, patikslintais duomenimis, – jau pilnametė.

Netrukus buvo nustatyta bėglio asmenybė. Jis, kaip ir vienas iš bendrakeleivių, gimęs 1998 m. Šiandien šis asmuo buvo sulaikytas.

Be to, paaiškėjo, kad kartu su vairuotoju iš įvykio vietos pabėgo dar vienas jo bendrakeleivis. Teigiama, kad surastas ir šis.

 

 

GALERIJA

  • Paviešintas gaudynių Raudondvario plente vaizdo įrašas
  • Paviešintas gaudynių Raudondvario plente vaizdo įrašas
Rašyti komentarą
Komentarai (8)

ALKOHOLIKAS

PAVIEŠINTAS POLICIJOS BEJĖGIŠKUMAS .

ALGIS

Policija vijosi tikriausiai ''moskvičium'', jeiju pagavo tik kai atsimušė į stulpą , pastebėjau , kad kai vairuoja išgėręs , avarija galima -50/50proceęntų , O KAI VEJASI POLICIJA -100PROCENTŲ .

...

Reikėjo iškart granatsvaidį panaudot, kam leist kelt pavojų aplinkiniams.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS