Policija siunčia linkėjimus BMW vairuotojui, mieste skriejusiam 127 km/val. greičiu | Diena.lt

POLICIJA SIUNČIA LINKĖJIMUS BMW VAIRUOTOJUI, MIESTE SKRIEJUSIAM 127 KM/VAL. GREIČIU

  • 14

Kauno pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (KET).

Naudojant mobilius greičio matuoklius per praėjusią savaitę Kauno apskrityje buvo užfiksuoti 2856 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejai: 2084 vairuotojai viršijo greitį nuo 10 iki 20 km/val., 618 – nuo 20 iki 30 km/val, 114 – nuo 30 iki 40 km/val, 33 – nuo 40 iki 50 km/val. Taip pat buvo užfiksuota dar septyni vairuotojai, viršiję greitį daugiau nei 50 km/val.

Gegužės 20 d. apie 22.56 val. Kaune, Taikos pr., užfiksuotas automobilis BMW, važiavęs 127 km/val. greičiu, kuomet šiame kelyje leistinas maksimalus greitis yra 50 km/val. Vairuotojui gresia bauda iki 550 eurų ir teisės vairuoti atėmimas iki 6 mėnesių.

Praėjusią savaitę buvo nustatyti šeši neblaivūs automobilių vairuotojai ir dar 1 neblaivus dviratininkas. Gegužės 24 d. apie 10.35 val. Kėdainių raj., Aristavos sen., patikrinimui sustabdyto automobilio „Renault“ vairuotojui (gim. 1989 m.) nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,59 prom.

Praėjusią savaitę iš viso nustatyti septyni asmenys, vairavę transporto priemones, nors tokios teisės nėra įgiję. Taip pat praėjusią savaitę užfiksuota 18 pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejų.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo devyni eismo dalyviai (pernai iki gegužės mėnesio pabaigos – devyni), dar 226 sužeisti (pernai – 238).

Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis KET, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! 

Rašyti komentarą
Komentarai (14)

Ha ha

Gaidziui kapec, neteks teisiu o uz baudos suma butu kietnykus nusipirkes. Kausas gaidelis!!!!

Manau

Kad prie tokios valdžios dar bus bukesni,nes tik moka kaltinti kitus,o jie nekalti avynėliai.Tai todėl jiems nusispjiauti į visokius draudimus.Štai ką mes dabar turim.

8

Neprivertėt iš laimės, kad kažką radot nubaust pakalbėt!? Kam čia įdomu kas kur skraido, yra MENTAI tegul ir tvarko,bet pasirodo, kad nesusitvarko!!! Tada leidžia lakūnams skraidyt gatvėse, kad baudų daugiau surinktų... Juk ir taip aišku... Patikėkit labai greit galima visus suvaržyti, bet lai mūsų valstybės seimas tai pasirūpina nes jis iš mūsų pinigus gauna!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS