Senjorės pinigus išgelbėjo anūkės budrumas | Diena.lt

SENJORĖS PINIGUS IŠGELBĖJO ANŪKĖS BUDRUMAS

  • 18

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo valdybos pareigūnai išaiškino tris vyrus, galimai iš senjorės pasisavinusius 2,5 tūkst. eurų.

Praeitą penktadienį, apie 11 val., Kaune gyvenanti senjorė sulaukė nepažįstamo vyro skambučio. Pašnekovas nurodė, jog yra pareigūnas ir turi patikrinti moters pinigus.

Po pusvalandžio prie moters durų prisistatė nepažįstamasis ir paprašė parodyti pinigus. Besikalbant į moters namus užsuko anūkė. Ją pamatęs vyras spruko.

Pastebėjus, kad dingo ir senjorės pinigai, moterys nedelsiant apie įvykį informavo policijos pareigūnus, kuriems apibūdino vyro išvaizdą bei automobilį, į kurį jis įsėdo.

Kaip pranešė Kauno apskrities policija, intensyvios pareigūnų paieškos buvo sėkmingos – dar tą pačią dieną sukčiavimu įtariami vyrai buvo sulaikyti savo namuose.

Įtarimai pareikšti trims 22-ejų kauniečiams, jie policijos pareigūnams žinomi.

Per kratą pas vieną iš vyrų rasta ir galimai narkotinių psichotropinių medžiagų.

Kauno miesto Dainavos policijos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo, įtariamiesiems gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 1-ojo skyriaus prokurorai.

Rašyti komentarą
Komentarai (18)

taskas

saudyti reikia siuos ar sias bandites,tik tada baigsis banditu nusikaltimai,dabar gi pilni kalejimai nusikalteliu,nebeturi kur ju bekisti,maitina uz mokesciu moketoju pinigus,kam jiems dirbti,nespeja iseiti is kalejimo vel padaro nusikaltimus ir vel kalejimas,

vaizdelis toks kad atrodo jog sie aferistai ,,dirba,,,

ranka rankon su teisesmaukiniu mafija, vieni suka aferas, antri ima duokle , ir ju nesodina y kalejima nes nutruks korumpuotu pajamu saltinis.

Anonimas

Gaus viešu darbu ...ir toliau "dirbs savo darba" su durneliais... Gaila,kad anuke sutrukde, TODEL negavo senele "mokslo" ir kita karta vel bandys atiduoti ...TODEL NETRUKDYKIMEKVAILIEMS, KAD ŠEL'TU 'ROTINGESNIUS ŽULIKUS.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS