Daugiau detalių apie neeilinį konfliktą Vandžiogaloje: sudrausminta senolė priešinosi pareigūnams? | Diena.lt

DAUGIAU DETALIŲ APIE NEEILINĮ KONFLIKTĄ VANDŽIOGALOJE: SUDRAUSMINTA SENOLĖ PRIEŠINOSI PAREIGŪNAMS?

  • 22

Vandžiogalos miestelyje konfliktas tarp 81-erių metų moters ir pareigūnų įvyko visai netoli pėsčiųjų perėjos. Moteris ėjo ne per perėją ir pareigūnai ją sustabdė, įvyko susistumdymas. Moteris atsidūrė ligoninėje, praneša LNK.

Tačiau senolė į Kauno ligoninę kreipėsi ne iškart. Jai sužeista ranka. Pensininkė aiškino, kad ją, einančią šaligatviu, sustabdė policijos pareigūnai ir pareikalavo pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. 

„Pareigūnai ją perspėjo, sudrausmino. Įvyko žodinis konfliktas, po jo – susistumdymas. Po paros moteris kreipėsi į sveikatos įstaigą, kad jai patempta ranka“, – komentavo Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

Vietiniai, matę šį įvykį, sakė, kad incidentas neeilinis.

„Perėjo gatvę, pareigūnai surašė teisingai protokolą. O ji dar priešinosi“, – pasakojo vietinis.

Visas reportažas – LNK vaizdo įraše:

Pati moteris įvykio pakomentuoti nesutiko, tačiau vietos gyventojai sakė, kad konfliktų su kaimyne kyla neretai.

„Čia žmogus – neduok, Dieve“, – skundėsi kaimyne viena pensininkė.

„Pataikė ne ant tos nuotaikos policija“, – antrino kita moteris.

Kiti manė, kad pareigūnai galėjo būti atlaidesni. Patruliuojančią policiją šioje vietoje žmonės mato dažnai.

„Važiuoja ir pastoviai stebi aikštelėje. Ir ryte pravažiuoja“, – tikino vietinė.

Kaimynai sakė, kad nors perėja yra prieš pat autobusų stotelę, tačiau vietiniai dažnai eina ne ten, kur galima, o ten, kur patogu, nes taip įpratę.

Incidento metu pareigūnai nenukentėjo. Kas kaltas dėl konflikto ir ar nebuvo peržengtos ribos drausminant senolę, žadama išsiaiškinti peržiūrėjus turimą medžiagą. Pareigūnai surinko medžiagą tyrimui dėl fizinio smurto sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

GALERIJA

  • Daugiau detalių apie neeilinį konfliktą Vandžiogaloje: sudrausminta senolė priešinosi pareigūnams?
Rašyti komentarą
Komentarai (22)

Jonas

Kam tą seną žmogų bausti arba kabintis prie jo.Gali senas zmogus pereiti neleistinoje vietoje del to ,kad gal būt tą perėja toli nuo namų.Miestelis nedidelis ,eismas taip pat.Manau nesukėlė niekam pavojaus.

gelniukas

po karo tavo tevai pas juos gyveno keleta metu liuska.nes vandziogaloj niekas ju neprieme.tavo brolio mokytoja du kartus neatidave i pagalbine.pagailejo tavo mamos sveikatos.ta ka tu rasai laikos pletkai ir pagieza.pareigunai buvo neteisus ir tai bus irodyta.

>> tokius

o jei tą konfliktinę senę būtų nutrenkę, vėl pareigūnai kalti, kad nežiūri ką pėstieji veikia ir jų nebaudžia už eismo taisyklių pažeidimus. Metai ne rodiklis.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS