Tyrimas dėl narkotikų pataisos namuose nuvedė iki platintojų Kaune | Diena.lt

TYRIMAS DĖL NARKOTIKŲ PATAISOS NAMUOSE NUVEDĖ IKI PLATINTOJŲ KAUNE

  • 4

 Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai po ilgai trukusio tyrimo ir atliktų neviešų veiksmų sulaikė asmenį, platinusį narkotines-psichotropines medžiagas Kaune, taip pat – per savo bendrininkus Marijampolės pataisos namų atvirojoje kolonijoje.

Šio tyrimo metu jau anksčiau buvo sulaikyta Kauno miesto gyventoja, kuri narkotinėmis-psichotropinėmis medžiagomis aprūpindavo savo sugyventinį, atlikusį bausmę Marijampolės pataisos namų atvirojoje kolonijoje.

Tyrimo metu buvo atliktos sulaikytų asmenų kratos, taip pat kratos Marijampolės pataisos namuose, kurių metu buvo rasta narkotinių medžiagų ir kitų tyrimui reikšmingų daiktų.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis-psichotropinėmis medžiagomis su tikslu jas platinti, pagal Baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. įtarimai pareikšti abiem Kauno miesto gyventojams ir dviem Marijampolės pataisos namų atvirosios kolonijos nuteistiesiems.

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Kauno apygardos Marijampolės apylinkės prokuratūros prokurorai.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

anonimas

SEniai tie naktotikai planinami ir šiuo metu ypač tarp jaunimo ir visi žino ir visiems gerai ant kiekvieno kampo galima gauti ir policija žino ir visi tyli nes sugaudyti neimanoma truksta pareigunu ir geru pareigunu dirbančių ir turinčiu motyvacija dirbti ši sunku darba.

Vatnykų pagrindinis darbas

Seniai tas medžiagas reikia legalizuoti.

Visi sie nusikaltimai,tik teismu deka??

Kazkas sugauna,o teismai paleidzia...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS