Už alkoholio prekybą draudžiamu laiku pardavėjai gresia tūkstantinė bauda | Diena.lt

UŽ ALKOHOLIO PREKYBĄ DRAUDŽIAMU LAIKU PARDAVĖJAI GRESIA TŪKSTANTINĖ BAUDA

  • 6

Ankstyvą antradienio rytą Kauno pareigūnai vykdė prevencinę priemonę Kaune, kurios metu tikrino, kaip laikomasi alkoholio kontrolės įstatymo normų, reglamentuojančių prekybos alkoholiniais gėrimais laiko apribojimus.

Prevencinės priemonės metu, tikrinant vietas, kuriose prekiaujama alkoholiu, atlikti kontroliniai pirkimai. Vienoje iš viešojo maitinimo įstaigų, pažeidžiant esamą teisinį reguliavimą buvo prekiaujama alkoholiu, suteikiant galimybę išsinešti.

Taip pat nustatyta, kad alkoholį pardavusi darbuotoja tikrinamojoje įmonėje galimai dirba neteisėtai. Kauno pareigūnai pradėjo administracinių nusižengimų teiseną dėl nelegalaus darbo ir mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais tvarkos ar kitų alkoholinių gėrimų pardavimo, laikymo ir gabenimo reikalavimų pažeidimo, atliekamas aplinkybių patikslinimas. Moteriai gresia bauda iki 5 000 eurų.

Primenama, kad viešojo maitinimo vietose įsigytų alkoholinių gėrimų išnešimas iš viešojo maitinimo vietų pirmadieniais – šeštadieniais iki 10 valandos ir nuo 20 valandos, o sekmadieniais – iki 10 valandos ir nuo 15 valandos užtraukia atsakomybę alkoholinius gėrimus iš alkoholiu prekiaujančių įmonių išsinešusiems asmenims, numatyta bauda nuo keturiolikos iki devyniasdešimt eurų.

Tokios ir panašaus pobūdžio prevencinės priemonės bus aktyviai vykdomos ir ateityje.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

piliecio kaimynas

pritariu pilieciui. vakare po darbo neimanoma ivaziuot i kiema,turi arba laukt arba lipt prasyt,kad patrauktu masinas. su vaiku i lauka vakarop geriau neit,nes aplink kebabine galima pamatyt girtuokliu besivartanciu,kiti nesidrovi ir slapinasi ant kebabines sienos mazameciu vaiku akivaizdoj,kiekviena savaitgali buna veiksmas...

Pilietis

Šilainiuose kebabinei broliai jiuodvarniai alhoholis liejasi laisvai ypač po 10val vakaro ir naktį. Niekas netikrina išsinešti galima labai lengvai.po langais rėkauja ir beveik visada negalima įvažiuoti į kiemą nes būna pilna mašinų užstatytas privažiavimas.tik retsykiais atvaro apsauga ir viskas

Aldona

Vilijampolej atramoj stotelej kur geles suvenyrai bet kokiu laiku galima gerimu pirkti
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS