Vagystė „Megoje“: pasiėmė drabužius ir išėjo nesumokėjęs | Diena.lt

VAGYSTĖ „MEGOJE“: PASIĖMĖ DRABUŽIUS IR IŠĖJO NESUMOKĖJĘS

  • 2

Kaune iš parduotuvės pavogti drabužiai. Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos.

Kauno pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės, kuomet balandžio 7 d. apie 13 val. iš Kaune, Islandijos pl., „Megoje“ esančios parduotuvės buvo pasiimti drabužiai nuo prekybinės lentynos ir iš parduotuvės pasišalino už juos nesusimokėjęs.

Padaryta turtinė žala siekia apie 240 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šį asmenį, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašoma kreiptis į Kauno apskr. VPK Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 700 60 676 arba rašyti el. p. irma.saveike@policija.lt.

Kauno pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

tam -anonimas- sie visi atkeliavo

ne is ,,,kazkur,,, o is xoxoliandijos, pas visus bukose smegenelese viena plokstele yrasyta ,, as pabegelis nuo karo ir nuo rusu --man viskas galima,,,....kaip taisykle jie lietuvoj nepakaltinami ju net policajai nesulaiko.

Anonimas

Čia keliautojas laike, atkeliavo iš 1995 nežinodamas kad jau visur kameros stovi. Paskutinėmis duomenimis jau iškeliavo atgal į savo laiką jau persirengęs

SUSIJUSIOS NAUJIENOS