„Kauno dienos“ studija: kaip augs Kaunas artimiausius 8-erius metus? | Diena.lt

„KAUNO DIENOS“ STUDIJA: KAIP AUGS KAUNAS ARTIMIAUSIUS 8-ERIUS METUS?

  • 13

Šiandien „Kauno dienos“ studijoje svečiuojasi Kauno miesto strateginio plėtros plano projekto rengėjų, bendrovės „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ direktorius Darius Dulskis.

„Susipažinęs su Kaunu artimiau, svarstyčiau galimybę gyventi šiame mieste“. Šie strateginį planą rengusios Vilniaus bendrovės vadovo žodžiai, ko gero, geriausiai atspindi miesto perspektyvą. Ilgiau nei metus rengtas Kauno miesto strateginio plėtros plano projektas, prie kurio dirbo virš 100 įvairių sričių ekspertų, praėjusios savaitės pabaigoje pristatytas visuomenei. Jį dar tvirtins miesto taryba, tačiau pagrindinės milžiniškos apimties dokumento gairės aiškios. Tai tarsi verslo planas, numatantis ne tik Kauno augimo galimybes, bet ir įrankius, kontroliuosiančius, kaip šio plano laikomasi.

GALERIJA

  • Darius Dulskis
  • Gražvydas Muižys <span style=color:red;>(kairėje)</span> ir Darius Dulskis <span style=color:red;>(dešinėje)</span>
  • Darius Dulskis
Vilmanto Raupelio nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (13)

joptvaiša

Šukuosena superinė su ragais, velniuką vaidina...o vatnikai Kaune bus kastruojami

rasai

pasivadink "Fašistinis rusų trolis"

kiek

...iki šiol išmesta į balą pinigų, dėl strategijų, į kurias net nežiūrima po to, kai patvirtina? Kokioj, pvz., strategijoj buvo įrašytas stoties turgaus akcijų pirkimas savivaldybės įmonės "Parkavimas Kaune" vardu už visų kauniečių sudėtus pinigus ir negana to, dar numatyta biudžeto lėšomis komercinis statinys tame turguje?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS