„Kauno dienos“ studija: miesto bendruomenės pareigūnas D. Joneikis – apie konkursą „Saugus kiemas“ | Diena.lt

„KAUNO DIENOS“ STUDIJA: MIESTO BENDRUOMENĖS PAREIGŪNAS D. JONEIKIS – APIE KONKURSĄ „SAUGUS KIEMAS“

  • 6

„Kauno dienos“ studijoje svečiuojasi Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto bendruomenės policijos pareigūnas Darius Joneikis, inicijavęs ir kuruojantis konkursą „Saugus kiemas“.

Praėjusiais metais Kaune apvogta per 800 automobilių, nuostoliai dėl brangstančių detalių tik auga, tad policijos pareigūnai ragina daugiabučių gyventojus prisidėti prie bendro saugumo kūrimo.

„Saugaus kiemo“ konkurse gali dalyvauti visi, subūrę ne mažiau 10 kaimynų grupę. Šis projektas vykdomas kartu su socialiniais partneriais, kurie ne tik konsultuos apšvietimo ar vaizdo stebėjimo sistemų įrengimo klausimais, bet ir įsteigs prizus.

Birželio 16 dieną „Žalgirio“ arenos prieigose vyks saugumo mugė, o konkursas baigsis gruodžio mėnesį. Komisija atrinks 10 nugalėtojų, kurie bus apdovanoti įvairiais prizais, iš kurių svarbiausias apdovanojimas – saugumo jausmas.

Plačiau apie šį konkursą pokalbyje „Kauno dienos“ studijoje.

 

 

GALERIJA

  • „Kauno dienos“ studija: miesto bendruomenės pareigūnas D. Joneikis – apie konkursą „Saugus kiemas“
Vilmanto Raupelio nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Yhaha

Padalinys sukurtas tik pinigams taškyti. Bent prieš 5 metus jie aiškino, kad negali nei pareiškimo priimti nei protokolo surašyt, nekalbant apie žuliko suforminimą ir nuleidimą į rūsį. Gal dabar įgalūs tapo? Mano nuomone bendruomenės pareigūnai turėtų būti iš uniformų išrengti.

Anonimas

nepritapes ne viename padalinyje bovo paskirtas,kiemo bobutems vadovauti

Gyventojai

Daugiaaukštės parkavimo aikštelės miestams BŪTINOS , daugiabučių kiemai užkimšti ES autoteršalais ,suniokota gyvenamoji aplinka,bloginama gyventojų-vaikų sveikata ,kas neleidžia LR įstatymai .Savi valda ir jos klerkai kenkėjiškai vis dar nemato būtinybės daugiaaukščių parkavimo aikštelių statybai ,verslams parceliuojama laisvi žemės plotai nežinia kelintos eilės statiniams,..ledo arenos,baseinai...kt.,visuomenės interesai weter ,Pudrina gyventojams smegenis su detaliaisiais planais-ale patys norėjo-prašė-pasirašė?eina buldozerio keliu...suniokojimams-taršai..
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS