„Kauno dienos“ studijoje – R. Zemkauskas: apie žiniasklaidą V. Siegel skandalo fone | Diena.lt

„KAUNO DIENOS“ STUDIJOJE – R. ZEMKAUSKAS: APIE ŽINIASKLAIDĄ V. SIEGEL SKANDALO FONE

  • 39

Šiandien „Kauno dienos“ studijoje svečiuojasi Vytauto Didžiojo universiteto Viešosios komunikacijos katedros docentas, žinomas žurnalistas Rytis Zemkauskas.

Dažnas barė žiniasklaidą, kad ji per daug dėmesio skiria Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio konfliktui. Ši tema išprovokavo pokalbį su R. Zemkausku.

„Žiniasklaida yra trijų rūšių: pramoginė, faktinė ir nuomonių“, – sako R. Zemkauskas.

Dažnai neskiriame šių žanrų, reikalaudami iš naujienų solidumo, nors tuo pačiu trokštame žvilgtelti pro rakto skylutę į žinomų žmonių gyvenimus. Kritikuojame žiniasklaidą dėl pigaus populiarumo vaikymosi, tarsi pamiršdami, kad tai irgi yra verslas, kuriam reikia išgyventi, pataikaujant daugumos skoniui.

Tad kaip atrodo lietuviška žiniasklaida bendrame kontekste, kokius lūkesčius jai keliame ir kodėl dažnai jaučiamės nuvilti, kas diktuoja madas ir kur žodžio laisvės ribos – apie tai išsamus pokalbis su R. Zemkausku.

 

 

GALERIJA

  • Gražvydas Muižys <span style=color:red;>(kairėje)</span> ir Rytis Zemkauskas <span style=color:red;>(dešinėje)</span>
  • Rytis Zemkauskas
  • Rytis Zemkauskas
Regimanto Zakšensko nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (39)

AnI nuomonė.

Vienas Palangos verslininkas apkaltini Siegel, kad išardė jo šeimą. O aš sakau , verslininke tu pats išardei savo šeimą susidėjęs su barakūdomis.Rimtas vyra, šeimos ir vaikų tėvas neprasidės su niekuo. Jam bus svarbiausia šeima.

docentas??

cia turbut is pramogines ziniasklaidos

ka gali tas

kai yra toks pats ?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS