„Celtics“ rengia DVD su teisėjo klaidomis mače su „Juventus“ | Diena.lt

„CELTICS“ RENGIA DVD SU TEISĖJO KLAIDOMIS MAČE SU „JUVENTUS“

Glazgo „Celtic“ klubo nepasitenkinimas teisėjų darbu UEFA Čempionų lygos mače prieš Turino „Juventus“ pasiekė neregėtas aukštumas.

Praėjusį antradienį turnyro aštuntfinalio mače italai savo aikštėje žaidusius škotus įveikė rezultatu 3:0. Po rungtynių „Celtic“ treneris Neilas Lennonas ir žaidėjai nelaikė liežuvio už dantų.

Škotai kritikavo rungtynėms teisėjavusį ispaną Alberto Undiano Mallencano, „Juventus“ žaidėjus bei galų gale kaltę dėl pralaimėjimo suvertė savo ekipos gynėjui Efe Ambrose.

Sužinojęs, jog UEFA neskirs jokių sankcijų už atvirą ir kandžią kritiką teisėjams, klubo palaikomas N.Lennonas nusprendė sukurpti DVD. Jame bus užfiksuoti teisėjo „pražiūrėti“ epizodai, kuriuose „Juventus“ futbolininkai neva ne pagal taisykles ginasi savo baudos aikštelėje. Suprantama, kad vaizdo įrašas bus išsiųstas UEFA.

Pagrindinis „Celtic“ stratego argumentas - daugiau prieš dešimtmetį teisėjo priimtas sprendimas, kuris indentiškoje situacijoje nusprendė skirti vienuolikos metrų baudinį į „Juventus“ vartus.

„Prieš 10 ar 11 metų teisėjas tokioje pat situacijoje skyrė vienuolikos metrų baudinį į “Juventus„ vartus. Jis iš pradžių įspėjo žaidėją dėl neleistinų veiksmų, o vėliau skyrė baudinį. Ar nuo tada pasikeitė taisyklės?“, - klausė N.Lennonas.

„Mūsų mače teisėjas nesugebėjo atlikti savo darbo. Sukursime DVD su jo klaidomis ir reikalausime paaiškinimų“, - tikino buvęs „Celtic“ saugas.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS