Europos veteranų žaidynėse lietuviai iškovojo dar keturis medalius | Diena.lt

EUROPOS VETERANŲ ŽAIDYNĖSE LIETUVIAI IŠKOVOJO DAR KETURIS MEDALIUS

Italijoje besibaigiančiose Europos veteranų žaidynėse vyrų paplūdimio tinklinio varžybų auksą iškovojo lietuviai Marius Vasiliauskas ir Darius Čerka, nepatyrusi pralaimėjimo kartėlio.

Pusfinalio rungtynėse lietuviai 2:0 (21:11, 21:15) nugalėjo Lenkijos tinklininkių porą, o finale M. Vasiliauskas ir D. Čerka 2:0 (21:18, 22:20) privertė pasiduoti Suomijos atstovus.

Šeštadienį Lietuvos disko metikės Europos veteranų žaidynėse pelnė du aukso ir vieną sidabro medalį.

Keturiasdešimemčių moterų (W40) grupėje nugalėjo Austra Mikelytė (46,82 m), o W75 grupėje - Algina Vilčinskienė, 750 g diską numetusi (20,36 m).

Janina Lapienienė (W50) varžybose užėmė antrąją vietą (39,46 m).

Lietuvos veteranai žaidynių lengvosios atletikos varžybose jau pelnė 3 aukso, 8 sidabro bei 3 bronzos medalius ir komandų rikiuotėje užima septynioliktąją vietą.