Lietuviški klubai Ukrainoje žaidė pergalingai | Diena.lt

LIETUVIŠKI KLUBAI UKRAINOJE ŽAIDĖ PERGALINGAI

Dvidešimt aštuntą pergalę 35-ose Ukrainos vyrų krepšinio superlygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir vienvaldžiu keturiolikos komandų turnyro lyderiu vėl tapo Michailo Anisimovo Kijevo „Budivelnik“ klubas, pirmadienį svečiuose 88:87 (22:29, 18:20, 24:18, 24:20) įveikęs dešimtojoje pozicijoje įveikęs Krivyj Riho „Krivbasbasket“ (14 pergalių ir 23 pralaimėjimai) krepšininkus.

M. Anisimovas nugalėtojams pelnė 8 taškus, sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą bei po 3 kartus suklydo ir prasižengė. Per 16 su puse žaidimo minutės (16:33) jis pataikė 4 dvitaškius iš 6, o abu baudų metimai skriejo pro šalį.

Antroje vietoje lieka „BK Doneck“ komanda - 27 pergalės ir 8 pralaimėjimai.

21-ąją pergalę 36-ose rungtynėse iškovojo ir į penktą vietą pakilo Južno „Chimik“ klubas su Arvydu Eitutavičiumi, savo aikštelėje 97:76 (25:19, 31:24, 21:21, 20:12) sutriuškinęs devintojoje pozicijoje likusį Kijevo „Kyiv“ (18/18) penketuką.

Lietuvio indėlis į pergalę - 6 taškai, 1 atkovotas ir 2 perimti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 4 klaidos ir 3 pražangos. Per 21 su puse žaidimo minutės (21:32) A. Eitutavičius pataikė 1 tritaškį iš 4, 1 dvitaškį iš 2 bei vienintelį baudos metimą.

Vienuoliktąją pergalę 36-ose rungtynėse iškovojo ir į vienuoliktą vietą pakilo Donaldo Kairio treniruojama Dneprodzeržinsko „Dnepr-Azot“ komanda, namuose 77:74 (25:17, 19:22, 16:15, 17:20) įveikusi tryliktojoje pozicijoje esančią Čerkasų „Čerkaski Mavpy“ (8/28) ekipą.

Dnepropetrovsko „Dnepr“ (20/17) krepšininkai, kuriuose treniruoja Valdemaras Chomičius - lieka aštuntoje vietoje.