Lietuvos čiuožėjas įvykdė kvalifikacinius reikalavimus | Diena.lt

LIETUVOS ČIUOŽĖJAS ĮVYKDĖ KVALIFIKACINIUS REIKALAVIMUS

Vokietijoje vykusiose tarptautinėse dailiojo čiuožimo varžybose „NRW Trophy“ vyrų vienetų rungtyje Lietuvos čempionas Saulius Ambrulevičius (tren. Eglė Kliučakienė) po trumposios programos buvo 18-as, o po laisvosios – 23-ias tarp 27 dalyvių.

Šiose varžybose S. Ambrulevičius įvykdė Tarptautinės čiuožimo sąjungos keliamus kvalifikacinius reikalavimus abiejose programose už techniką atininkamai surinkęs 21,11 taško (kvalifikacinis normatyvas – 20,00 taškų), ir 36,5 taško (kvalifikacinis normatyvas – 35,00 taškai) bei įgijo teisę dalyvauti atrankos į 2011 m. Europos čempionatą varžybose, vyksiančiose Berne (Šveicarija) ir atrankos į 2011 m. pasaulio čempionatą varžybose, vyksiančiose Tokijuje (Japonija).

Jaunimo amžiaus grupėje Lietuvos jaunimo čempionė Rimgailė Meškaitė (tren. Loreta Vitkauskienė) užėmė 20-ą vietą, o Arijana Altaravičiūtė buvo 22-a.

Jaunučių grupėje Deividas Kizala (tren. L. Vitkauskienė) iškovojo 5-ą vietą tarp 12 vaikinų, nors tiek  su trumpąją, tiek, su laisvąja programomis buvo 4-as.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS