Baroti galerijoje atidaroma M. Juodžio tapybos paroda | Diena.lt

BAROTI GALERIJOJE ATIDAROMA M. JUODŽIO TAPYBOS PARODA

  • 1

Baroti  galerija (Aukštoji  g. 12, Klaipėda) sausio 25 d. (penktadienį) 18 val. maloniai kviečia  į  Mindaugo Juodžio tapybos darbų parodos "Iškirptas kadras -CROP2" atidarymą.

Šis darbų ciklas, tai tarsi odė moteriai ,pripildyta nostalgijos, prisiminimų, emocijų ir tylos. Tai kelionė moters pažinimo link, kuomet autorius trokšta pažinti įvairialypę moters esybę – jautrią, vitališką, mąslią, žaismingą, stiprią ir tuo pačiu – trapią, pasiklydusią apmąstymuose tarp instinktyvaus žinojimo ir išorinių abejonių.

Tai moters būsenų portretai, kaip sustabdyti kadrai iš ką tik rodyto kino, kur kiekviena akimirka turi savo priešistorę. Spalvos ir faktūros pagalba autorius atveria sudėtingą ir dualų moters pasaulį, kuriame suvokėjas, kaip transliuojamos emocijos laidininkas, santykyje su kūriniu taip pat tampa kūrinio dalimi. Kvestionuodamas šabloninį moters įvaizdį, autorius iššaukia  dvilypes emocijas -  iš vienos pusės, juntamas artumas, emocijos grynumas ir intymus santykis, tačiau tuo pačiu metu atrodo, jog menininko moteris, tai tik efemeriškai prabėgusio kadro atspindys, kurio nepastovumas intriguoja ieškoti, sekti, gaudyti ir vis dėl to iki galo nepažinti.

Tai mistinis sapnų pasaulis, kur tarp senų pageltusių nuotraukų susipina tikrovė ir iliuzija. Tai pasaulis, kur menininko transliuojamų būsenų jausmai tampa itin intensyvūs ir tikroviški, tačiau objektai išlieka neapčiuopiami.

Paroda veiks iki vasario 27 d.

GALERIJA

  • Baroti galerijoje atidaroma M. Juodžio tapybos paroda
  • Baroti galerijoje atidaroma M. Juodžio tapybos paroda
  • Baroti galerijoje atidaroma M. Juodžio tapybos paroda
Rašyti komentarą
Komentarai (1)

G

Nusirito galerija iki savamokslių Ostapų Benderių. Ir ne pirmą kartą.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS