SEL koncerte Klaipėdoje – D. Montvydas ir niekur negirdėta daina | Diena.lt

SEL KONCERTE KLAIPĖDOJE – D. MONTVYDAS IR NIEKUR NEGIRDĖTA DAINA

  • 35

Liepos 6-ąją geriausia koncertine grupe pripažinta SEL drebins pajūrį. Čia bus surengtas kasmetinis muzikos ir šviesų šou. Koncerto organizatoriai atskleidžia, kad šįkart ant scenos kartu su grupės lyderiu Egidijumi Dragūnu ir jo muzikine grupe pasirodys ir Donatas Montvydas, geriau žinomas kaip Donny Montell, bei atlikėja Justina Budaitė-Juna.

„Žmonės iki šiol neatsiklauso mūsų su Donatu dainos „Nieko verta“, kurią išleidome beveik prieš du metus. Skaičiai populiariausiose platformose „YouTube“ bei „Spotify“ iki šiol sparčiai kyla. Todėl jaučiu pareigą prieš gerbėjus pakviesti Donny Montell į savo šou Klaipėdoje. Užkursime ten vakarėlį“, – su šypsena kalbėjo E.Dragūnas.

Tiesa, Donatas tą pačią dieną Palangoje turi pasirodymą Koncertų salėje, kur dainuos akomponuojant orkestrui. Atlikėjas į šou atskubės iš karto po savojo.

Užkursime ten vakarėlį.

Egidijus Dragūnas nuolat suteikia galimybę kartu pasirodyti ir perspektyviems jaunosios kartos atlikėjams. Šįmet viename TV projekte Egidijus pastebėjo dainininkę Justiną Budaitę-Juną, kuri kadaise laimėjo trečią „Lietuvos balso“ sezoną. SEL lyderiui patiko atlikėjos tembras, muzikinis pajautimas, todėl jis pakvietė Juną kartu įdainuoti vokalinę partiją naujausiam savo kūriniui „Tai mano kelias“.

 Maža to, dabar atlikėjas suteikė galimybę J.Budaitei kartu pasirodyti ir koncerte Klaipėdoje. „Svarbu ne tik rūpintis savo muzika, bet ir bendrai Lietuvos muzikine ateitimi. Visada siekiu padėti talentingiems atlikėjams, suteikti jiems galimybę pasirodyti tūkstančiams klausytojų. Juna – šaunuolė, tikrai yra to verta“, – gražiai apie atlikėją atsiliepė E.Dragūnas.

Jaudinanti premjera koncerte laukia ir visų SEL koncerte liepos 6-ąją. Likus kelioms dienoms iki šou grupės lyderis Egidijus išdavė: „Visi, susirinkę į šou, išgirs naują, dar niekur netransliuotą dainą.“

Koncerto Klaipėdoje organizatoriai primena, kad grupė organizuoja tradicinį koncertą pajūrio gyventojams ir svečiams, kuris sudrebins Klaipėdą jau Mindaugo karūnavimo dieną, Liepos 6-ąją. Koncerto Vasaros estradoje metu skambės geriausi visų laikų kūriniai ir naujos grupės dainos, kartu pasirodys bene geriausia profesionalių muzikantų grupė, balsingiausi pritariantieji vokalistai, akis džiugins įspūdingo dydžio scena ir vaizdo projekcijos, kurios jau tapo neatsiejama SEL vizitine kortele.

Rašyti komentarą
Komentarai (35)

pasitikslinčiau

atsiprašau, o Donny Montell iš kokio lietuviško kaimo?

to Zyzliams

na taip, heroinas, kurį mokslininkai prilygina tokio garso "muzikai", irgi atpalaiduoja. Ir raumenis , ir protą. Ar ne todėl tiek daug pus-zombių su atsipalaidavusiais smegenėlėmis?.

ZYZLIAMS

Žiūriu inirtingai reiškiasi, nežinia kokios muzikos šalininkai,matomai,kaimo kapelų garsai ausiai jiems malonesni, yra visokios muzikos, kaip kažkas rašė per 2 valandas Jums, bambekliai, vidurių nesusuks. Muzika ir yra atsipalaidavimas, o tie diedai r bobutės kurie nervinasi, geriau apie savo skveikatą pagalvotų.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS