Įvertino pateiktas pastabas | Diena.lt

ĮVERTINO PATEIKTAS PASTABAS

Uostamiesčio valdžia įvertino visuomenės gautas pastabas dėl pagrindinių daugiafunkcio sporto objekto, kurį planuojama statyti 2-osios vandenvietės teritorijoje, koncesijos sąlygų. Į dalį jų buvo atsižvelgta.

Pasak Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Elidos Mantulovos, esminių prieštaravimų dėl šio objekto koncesijos sąlygų nesulaukta.

Miesto valdžia atsižvelgė į siūlymą nereikalauti, kad koncesijos konkurso dalyvis turėtų patirties projektavime. Pritarta, kad tai perteklinis reikalavimas.

"Šis konkursas apims viską. Koncesininkas turės ir suprojektuoti, ir pastatyti, ir įrengti, ir prižiūrėti objektą. Tai žinodamas, nugalėtojas pasirinks rangovus projektuotojus, kurie turi patirties. Tad įvardyto reikalavimo atsisakėme", – paaiškino pavaduotoja.

Atsižvelgta ir į sporto atstovų pastebėjimus, kad įrengtos aikštės turi atitikti standartus, jog jose galėtų vykti tarptautiniai turnyrai. Toks reikalavimas bus įtrauktas į koncesijos sąlygas.

Pakoreguotos pagrindinės koncesijos sąlygos bus siunčiamos derinti Centrinei projektų agentūrai. Gavus patvirtinimą, visuomenei bus skelbiamos visos koncesijos sąlygos.

Daugiafunkcio sporto objekto, kurį planuojama statyti 2-osios vandenvietės teritorijoje, koncesijos konkursas galės būti skelbiamas, kai bus patvirtintas naujasis miesto bendrasis planas.

Kad startuotų procedūros, reikia pakeisti teritorijos paskirtį. Tikimasi, kad naujasis miesto bendrasis planas bus palaimintas iki metų pabaigos.

Numatoma, kad sporto ir laisvalaikio komplekse turėtų išdygti aikštelės, tinkamos tokioms sporto šakoms kaip tinklinis, badmintonas, tenisas, salės futbolas. Taip pat dvi ledo aikštelės ledo ritulininkams, dailiojo čiuožimo, akmenslydžio atstovams.

Kurioms sporto šakoms trūksta erdvių uostamiestyje, išsiaiškinta apklausus įvairias federacijas, trenerius.

Preliminariais skaičiavimais, daugiafunkcio sporto ir laisvalaikio komplekso, kuriame būtų įdiegti efektyviausi energijos panaudojimo būdai, projektavimas, pastatymas, įrengimas atsieitų apie 11 mln. eurų. Koncesijos sutartis turėtų būti pasirašoma 25 metams ir ilgesniam laikui.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS