Klaipėdoje atnaujins laikrodžius: vienur atsiras nauji, kitur bus išmontuoti | Diena.lt

KLAIPĖDOJE ATNAUJINS LAIKRODŽIUS: VIENUR ATSIRAS NAUJI, KITUR BUS IŠMONTUOTI

Prie Senojo turgaus netrukus bus pastatytas naujas laikrodis, kurio miestiečiai pasigedo dar prieš karantiną. Dar vienas naujas laikrodis turėtų atsirasti Kauno gatvėje, netoli didžiausio Klaipėdos prekybos centro, o išmontuotas bus esantis šalia Naujojo turgaus.

Šalia Naujojo turgaus pastačius laikrodžio bokštą, nuspręsta išmontuoti čia pat, skiriamojoje kelio juostoje esantį kitą laikrodį. Toje vietoje artimiausiu metu jo nebeliks.

Tačiau bus pastatytas dar vienas naujas laikrodis naujoje vietoje – Kauno gatvėje, greta didžiausio Klaipėdos prekybos centro.

Taip pat jau kitą savaitę ketinama grąžinti prieš karantiną prie Senojo turgaus nukeltą laikrodį.

Klaipėdos savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjos Irenos Šakalienės teigimu, laikrodžio prižiūrėtojai jį su visu stovu buvo išvežę remontuoti.

"Laikrodis buvo sugedęs ir jį sutvarkė. Išvežė taisyti su visa reklamine kolona. Jis turėtų būti parvežtas ir pastatytas atgal kitą savaitę. Bus ir naujas laikrodis, ir nauja kolona. Miestui tai nekainuos, kompanija laikrodį įrengs pagal bendradarbiavimo sutartį su savivaldybe", – pasakojo I.Šakalienė.

Viešosiose miesto erdvėse šiuo metu yra septyni laikrodžiai.

Du įrengti prie Naujojo turgaus, kiti – Atgimimo aikštėje, M.Mažvydo alėjoje, S.Daukanto ir Herkaus Manto gatvių sankryžoje, Lietuvininkų aikštėje ir prie Biržos tilto.

Netrukus vienas laikrodis prie Naujojo turgaus bus išmontuotas, bet pastatyti du nauji – prie Senojo turgaus ir prie "Akropolio".

Laikrodžius pagal susitarimą su miesto savivaldybe prižiūri privati bendrovė.

Laikas juose nustatomas automatiškai – pagal palydovą.

GALERIJA

  • Asociatyvi nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (12)

Nuomonė

Vienas laikrodis prie Naujojo turgaus, kitas prie Senojo turgaus. Čia tipo miestas rūpinasi, kad bomžai galėtų pasižiūrėti kiek valandų? Ar čia abiejų turgų direktoriaus Karmanovo toks fetišas?

Neaišku

Kaip be studijos?

To to nukvakusiai..

jeigu jau suprasti neįstengiama, gal reikėtų daugiau kompiuteriniuose žaidimuose pasėdėti - gali pagerėti atmintis o tuo pačiu galėsit įvertinti savo proto reakciją ir logiką
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS