Klaipėdoje bus diskutuojama apie planuojamą priimti Žuvininkystės įstatymą | Diena.lt

KLAIPĖDOJE BUS DISKUTUOJAMA APIE PLANUOJAMĄ PRIIMTI ŽUVININKYSTĖS ĮSTATYMĄ

Klaipėdoje antradienį rengiama diskusija, kurioje bus aptariamas planuojamas priimti Žuvininkystės įstatymas.

Diskusiją organizuoja Seimo Aplinkos apsaugos komiteto vicepirmininkas Simonas Gentvilas ir Kaimo reikalų komiteto vicepirmininkas Kazys Starkevičius.

Kaip nurodo diskusijos rengėjai, Seimas rudens sesijoje planuoja priimti naują Žuvininkystės įstatymą, kuriuo siekiama riboti žvejybą 300 metrų spinduliu nuo Šventosios uosto vartų.

„Po Žuvininkystės įstatymo patvirtinimo Seimo Kaimo reikalų komitetas iki 2020 metų rugsėjo 1 dienos Žemės ūkio ministerijai yra pavedęs sukurti kompensavimo tvarką priekrantės žvejams, kurie bus priversti nutraukti žvejybą. Todėl šios konferencijos tikslas – aptarti kompensavimo tvarką su visomis interesų grupėmis. Priimtos pataisos bus itin reikšmingos, todėl būtina imtis diskusijų jau dabar“, – sako S. Gentvilas.

Nurodoma, kad diskusijoje pranešimus skaitys Žemės ūkio ir Aplinkos ministerijų atstovai, mokslininkai, nevyriausybininkai.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Siulau

Uždrausti žvejiba visiškai ir meškeriotojams ir žvejams ir net kormoranams antsnukius užmausim! Tegul visi aplink ja žvejoja o mes nusibausim ir ne žvejosim. Varysim žuvies pirkti i Liepija Ryga Kaliningrada. Pofig

Nesvarbu

Tai bent "Itin svarbios pataisos": Jeigu kompensuos Jurgiui, aš gausiu 1/3, o jei Petrui - tik 1/4.

Miestietis

tai kur ta diskusija bus?Nueičiau pasižiūrėti kas kaip.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS