Klaipėdoje nuo COVID-19 bus galima skiepytis ir vaistinėje | Diena.lt

KLAIPĖDOJE NUO COVID-19 BUS GALIMA SKIEPYTIS IR VAISTINĖJE

  • 5

Klaipėdoje – nauja, patogi ir patraukli vakcinavimo vieta. Kiekvieną sekmadienį, nuo 10 iki 18 val. pasiskiepyti nuo COVID-19 bus galima ir „Eurovaistinėje“, esančioje prekybos centre „Akropolis“ (Taikos pr. 61). Startas – jau šį sekmadienį, rugpjūčio 1 d. „Eurovaistinėje“ bus galima skiepytis „Comirnaty“ („Pfizer“) vakcina. Gyventojai, norintys pasiskiepyti, kviečiami registruotis per bendrą sistemą internetu koronastop.lt arba tel. 1808 ir pasirinkti būtent šią vakcinavimo vietą. Neturint galimybių užsiregistruoti, gyventojai kviečiami nurodytu laiku atvykti ir be registracijos. Vykstant skiepytis svarbu nepamiršti asmens dokumento.

„Siekiame, kad klaipėdiečiams būtų sudarytos visos galimybės pasiskiepyti ten, kur jiems patogiausia. Todėl mieste veikia ne tik pagrindinis vakcinacijos centras Kretingos gatvėje, bet ir po skirtingus mikrorajonus bei viešąsias erdves važinėja mobilus autobusiukas.

Džiaugiamės, kad į savivaldybės iniciatyvą pasiūlyti dar daugiau patogių vietų vakcinacijai atsiliepė ir vaistininkai, kurie tampa nauju mūsų partneriu šiame nelengvame, tačiau labai svarbiame ir reikalingame procese. Dėkoju už pilietiškumą ir klaipėdiečiams suteikiamą galimybę pasiskiepyti dar patogiau. Nuoširdžiai linkėčiau, kad šis, labai reikalingas socialiai atsakingo verslo žingsnis, sulauktų palaikymo ir kitose vaistinėse, jeigu tik jos turi tokią galimybę, nes vakcinavimo apimčių ir tempo problema yra visų mūsų bendras rūpestis“, – sako Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Šiuo metu nuo COVID-19 viena arba dviem vakcinos dozėmis Klaipėdoje yra pasiskiepiję daugiau nei 61 tūkst. gyventojų (41,2 proc.). Augant užsikrėtimų COVID-19 skaičiui, dar nepasiskiepiję gyventojai raginami nelaukti rudens ir vakcinuotis jau dabar.

Šiuo metu Klaipėdoje pasiskiepyti galima:

– Vakcinacijos centre Kretingos g. 36 (LCC tarptautinio universiteto patalpose). Darbo laikas: I-V 8-20 val.; VI 9-12 val., VII nedarbo diena. Registracija internetu koronastop.lt arba tel. 1808. Be registracijos atvykti galima kiekvieną darbo dieną nuo 13 iki 15 val., ketvirtadieniais – visą dieną. Vakciną pasirinksite registruodamiesi. Atvykus be registracijos renkamasi iš tuo metu turimų ir laisvų likusių vakcinų.

– Skiepų autobusiuke. Artimiausia vieta ir laikas – liepos 31 d. 10-14 val. prie Klaipėdos geležinkelio stoties centrinio įėjimo (Priestočio g. 1). Vakcinos „Janssen“, „Comirnaty“ („Pfizer“). Išankstinės registracijos nereikia.

– Nacionalinio kraujo centro palapinėje arba autobusiuke prie LIDL parduotuvės. Skiepijama pirmadieniais ir antradieniais prie vis kitos LIDL parduotuvės.

Artimiausio vizito tikslus laikas ir vieta bus paskelbta šią savaitę. Vakcina „Janssen“. Išankstinės registracijos nereikia.

– Nauja vieta – „Eurovaistinė“ (Klaipėdos Akropolis, Taikos pr. 61). Vakcinuojama kiekvieną sekmadienį, 10-18 val. Registracija internetu koronastop.lt arba tel. 1808. Vakcina „Comirnaty“ („Pfizer“).

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

S.S.S.

o statistikos nebus, nes paaiškėtų daug teisybės... Jiems aktualiau, kad būtų painiava, tada niekas galų nesuves...

Anonimas

kAD LIETUVOJE VEL VIS DAUGIAU COVIDINIU JUS REGULIARIAI PRANEŠATE, NORĖČIAU SUŽINOTI KOKS KIEKIS IŠ JŲ SUSIVAKCINAVES BUVO IR KOKIA VAKCINA,AR BUVO TARP SUSIVAKCINAVUSIU NETIKETOS MIRTYS AR SUNKUS NEGALAVIMAS.JEI NIEKO TO NEBUVO AR SUNKU PRANEŠTI.CIRKULIUOJA IVAIRŪS GANDAI, KUR VALSTYBINĖ STATISTIKA.

Po skiepijimo pradžios jau praėjo pusmetis.

Jei vakcinos būtų tokios nuodingos, kaip rašo komentaruose, mes jau matytume pasekmes - juk tikrai jau daug žmonių pasiskiepijo (visame pasaulyje). O dėl pačios naujienos galiu pasakyti tik vieną - pagaliau (arba kitaip - geriau vėliau, negu niekada).
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS