Klaipėdos merą vilioja į prezidentūrą? | Diena.lt

KLAIPĖDOS MERĄ VILIOJA Į PREZIDENTŪRĄ?

Uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas netrukus prisijungs prie naujojo Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos komandos, o Klaipėdoje vėl teks rengti mero rinkimus. Tokie gandai jau kurį laiką netyla po prezidento rinkimų kampanijos, tačiau V.Grubliauskas šias kalbas kategoriškai paneigė.

Per pastaruosius prezidento rinkimus aktyviai palaikęs iš Klaipėdos kilusį kandidatą, V.Grubliauskas davė peno kalboms, esą jis yra kviečiamas prisijungti prie naujai išrinktojo prezidento komandos ir greitai taps G.Nausėdos patarėju kultūros klausimams.

Esą viskas jau nuspręsta, V.Grubliauskas atsisakys posto, vyks į Vilnių, o Klaipėdoje vėl bus organizuojami nauji mero rinkimai.

Šiaip tai būtų nekorektiška komentuoti gandus.

Šią savaitę į komandiruotę Briuselyje išvykęs V.Grubliauskas į šitą informaciją sureagavo ironiškai.

"Man tie gandai kelia šypseną. Gal kai kam labai norėtųsi naujų rinkimų, gal kažkas turi nerealizuotų planų? Šiaip tai būtų nekorektiška komentuoti gandus. Tačiau galiu patvirtinti, jog iki šio ryto prisijungti prie prezidento komandos nesu gavęs jokio pasiūlymo ir neturiu ketinimų trauktis iš mero posto", – vakar dienraščiui tvirtino V.Grubliauskas.

V.Grubliauskas trečią kartą iš eilės tapo Klaipėdos meru, jį palaikė 25 015 rinkėjų arba 55,28 proc. balsų.

Tuometis Valstybinio jūrų uosto direktorius Arvydas Vaitkus gavo 44,72 proc. balsų (20 237 rinkėjai). Jis pateko tik į Klaipėdos miesto tarybą.

Po antrojo rinkimų turo, kai išaiškėjo pergalė, V.Grubliauskas pripažino, jog, kiek pamena save politikoje, "šita rinkimų kova buvo pati karščiausia, labiausiai įtempta ir pareikalavusi daug emocinių, fizinių ir dvasinių jėgų".

"Tai buvo rinkimai, kuriuose teko dalyvauti savo jėgomis, o ne su partija ir tik remiantis pačių artimiausių žmonių pagalba. Reikėjo per labai trumpą laiką sutelkti komandą, kad pasiektume norimą rezultatą, juolab oponentas – labai rimtas ir jo finansinės galimybės buvo kur kas didesnės", – iškart po rinkimų kalbėjo V.Grubliauskas, kuris, kaip pats patvirtino, mero posto dėl darbo prezidentūroje atsisakyti neketina.

Rašyti komentarą
Komentarai (51)

Jo

Ponas mere, pažvelkite į purviną, dulkėtą, išraustą ir dvokiančią Klaipėdą. Ogi buvo daug šansu, Europos pinigai ir miestas galėjo blizgėti, kaip saldainukas. Tačiau konkursus darbams, rekonstrukcijoms laimi įmonės, kurios ant bankroto slenksčio, kaip pvz.Tilžės g-vės rekonstrukcija ir daug kitų. Džiazmenas Jūs vertas dėmesio, bet meras nekoks...

ka rinkot ta turit ,ablaufai

PRIEKO ZEMAICIAI,jums iki zemaiciu toli toli tik sapne,zinok gerai istorija,supratai.jei ne ZEMAICIAI ,tai lietuvos nebutu,vieni zemaiciai buvo istikimi lietuvai,jie arsiai kovojo su kryziuociais,maskolais,geriau tylek del zemaicio ,tau niekada juom nebuti , ,,,,,no ir toms zmogel ir ,

jo

Buduliai eikit balsuoti ir išsirinkit budulių merą
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS