Kultūrų komunikacijų centre ekspertai tirs psichologinį klimatą | Diena.lt

KULTŪRŲ KOMUNIKACIJŲ CENTRE EKSPERTAI TIRS PSICHOLOGINĮ KLIMATĄ

Kultūrų komunikacijų centre netrukus turėtų pradėti darbuotis ekspertai, tirsiantys šios įstaigos psichologinį darbinį klimatą. Šito prireikė dėl jau metus centre nesibaigiančios įtampos, skundų siuntinėjimo miesto vadovybei ir kai kurių darbuotojų nesutarimų su naujuoju vadovu.

Dar prieš dvi savaites uostamiesčio merui Vytautui Grubliauskui tapus savotišku arbitru, painiojant įkaitusį intrigų kamuolį Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre (KKKC), nuspręsta kviesti ekspertus iš šalies, kad šie ištirtų, kas gi vyksta šioje kultūros įstaigoje.

Pernai rudenį dėl skundų postą paliko ilgametis KKKC vadovas Ignas Kazakevičius.

Gegužės viduryje pareigas pradėjus eiti naujam KKKC direktoriui Liudui Andrikiui, problemos įstaigoje nesibaigė.

Rugsėjo pabaigoje savivaldybę pasiekė dar vienas darbuotojų grupės pasirašytas laiškas, kuriame rašoma, kad šioje įstaigoje vadovybė neva menkina darbuotojų orumą, nekonstruktyviai kritikuoja, nuvertina darbuotojų pasiekimus, nepasitiki kompetencija.

Netrukus po šio skundo Klaipėdos meras atskirai susitiko ir su įstaigos darbuotojais, ir vadovais bei aptarė KKKC susiklosčiusią padėtį. Tada ir nuspręsta, kad be psichologų išsiversti nepavyks.

"Kokios nuotaikos? Darbingos. Psichologai dar nedirba, bet paslaugų pirkimas jau įvyko, šiandien pasirašysime sutartį. Kiek laiko užtruks tyrimas, negaliu pasakyti", – vakar nedaugžodžiavo L.Andrikis.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Pinigai i pelkę

Pasak kitu komentuotojų bei viešos žinios apie įstaigą - iš ten išėjo nemažai dirbusiu. Ta kam leisti biudžeto pinigus kažkokiam tyrimui? Juk naujokai neturės ku pasakyti. O vadovui ir dabar viskas gerai. Į pelke išmesti mokesčių mokėtojų pinigai.

Direktorė

daugelyje biudžetinių įstaigų darbovietėse reikėtų tirt psichologinį klimatą

Nemokamos išvados

Menininkai–ypatinga fauna. Jie labiau emocingi nei paprasti žmonės, labiau panašūs į vaikus. Be to menininkų uždarbiai niekada nebuvo normalūs. Tsi tiek.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS