Miesto gimtadieniui – smėlio tortai | Diena.lt

MIESTO GIMTADIENIUI – SMĖLIO TORTAI

Uostamiesčio darželinukai, sumanę originaliai paminėti Klaipėdos 770-mečio jubiliejų, pajūryje miestui "iškepė" stulbinamą kiekį gimtadienio smėlio tortų, kurie veikiausiai bus įtraukti į rekordų knygą.

Netradiciškai paminėti 770-ąjį miesto jubiliejų sumanė Klaipėdos vaikų lopšelio "Ąžuoliukas" priešmokyklinio ugdymo mokytojos Jolanta Gricevičienė, Jolanta Jucienė bei įstaigos vadovė Aušra Zarambienė.

"Norėjome miesto gimtadienį paminėti kūrybiškai, o, anot garsios amerikiečių maisto gaminimo knygų rašytojos Julijos Child, vakarėlis be torto yra tik susitikimas. Todėl ir pakvietėme kitus darželius prisijungti prie rekordinio smėlio tortų "kepimo" Klaipėdos jubiliejui", – kalbėjo A.Zarambienė.

Girulių paplūdimyje susirinko per 200 vaikų iš 8 darželių.

Dalyvavo ne tik vaikai, bet ir tėveliai, ir seneliai, auklėtojos.

Per kelias valandas pajūryje atsirado 1 113 tortų – gerokai daugiau, nei planuota.

"Buvo užfiksuotas smėlio tortų rekordas pajūryje. Kalbėjau su agentūra, jie teigė, kad patvirtins rekordą. Smėlio tortai buvo pažymėti popieriniais žymekliais, taip pavyko suskaičiuoti, kiek jų iš viso yra. Žymeklius jau surinkome, kad nebūtų šiukšlių, dabar baigiame surinkti ir tortų puošmenas – pagaliukus, kriauklytes, giles, kaštonus, kankorėžius, kad paliktume paplūdimį tokį, koks jis buvo iki mūsų renginio", – teigė A.Zarambienė.

Su pliažus tvarkančia įmone "Klaipėdos paplūdimiai" buvo sutarta, kad vaikų smėlio "kepiniai" išliks bent parą nesulyginti, bent dvi dienas šių trumpalaikių vaikų kūrinių niekas nesuardė.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS