N. Lendraitis – Neringos vicemeras | Diena.lt

N. LENDRAITIS – NERINGOS VICEMERAS

Klaipėdos savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjas ir Neringos tarybos narys Narūnas Lendraitis vienbalsiai išrinktas Neringos mero pavaduotoju. Politikas pakeis iš pareigų atsistatydinusį vicemerą Dovydą Mikelį.

Ketvirtadienį Neringos tarybos posėdyje iš mero pavaduotojo pareigų jo paties prašymu atleistas socialdemokratas D.Mikelis.

Į jo vietą siūlyta tvirtinti tarybos narį N.Lendraitį, kuris dar ne taip seniai priklausė liberalų sąjūdžiui (dabar yra nepartinis) ir pastaruosius šešerius metus vadovauja Klaipėdos miesto savivaldybės Kultūros skyriui.

Tarybos posėdyje dalyvavo 13 politikų, kurie vienbalsiai pritarė N.Lendraičio kandidatūrai.

Dienraščio žiniomis, N.Lendraitis ketina prisidėti prie Socialdemokratų frakcijos Neringos savivaldybėje, kurią sudaro beveik visi (13 iš 15) kurorto politikai.

N.Lendraitis yra neringiškis ir prieš tai Neringos savivaldybėje, kaip kultūros ir švietimo administratorius dirbo 15 metų. Šią darbo sritį jis turės kuruoti ir dabar, tapęs vicemeru.

N.Lendraitis naujas pareigas pradės eiti nuo balandžio 27 dienos.

Politikas neslėpė, kad jam šis grįžimas – savotiškas iššūkis, tik jau kitame amplua.

Vis dėlto jau kitais metais savivaldybių tarybų rinkimai ir visiškai nereiškia, kad pavyks juos laimėti. Tad faktiškai N.Lendraitis garantuotą darbo vietą Neringoje turės metus.

N.Lendraičiui tapus Neringos mero pavaduotoju, Klaipėdos savivaldybės Kultūros skyrius lieka be vadovo.

Todėl turėtų būti skelbiamas konkursas ir ieškoma naujo žmogaus arba ieškomas rimtas specialistas regione ar iš kitų Lietuvos savivaldybių, kuris užimtų Kultūros skyriaus vedėjo vietą keitimo būdu.

GALERIJA

  • N. Lendraitis – Neringos vicemeras
  • N. Lendraitis – Neringos vicemeras
Rašyti komentarą
Komentarai (7)

mikis

Šlykštu. Laužikienė vėl ieškos sau parankios/ankaus darbininko/ės. Jokių konkursų, kaip visada, nebus.

deramės

dabar Klaipėdos kultūros skyriaus vedėja bus arba Šeiko, arba Kiauka...

Išverstaskūris...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS