Naujokas išsigando policininkų

Naujokas išsigando policininkų

2012-08-16 23:59
Naujokas išsigando policininkų
Naujokas išsigando policininkų / Vytauto Petriko nuotr.

Visą šią savaitę Kelių policijos biuro pareigūnų vykdomas greičio kontrolės reidas išgąsdino pradedantįjį vairuotoją ir sprukdamas nuo policijos jis rėžėsi į atitvarą.

[email protected]

Apie 21 val. jaunas žaliu pradedančiojo lapu pažymėto „Nissan Micra“ vairuotojas, važiavęs Sausio 15-osios gatve, pastebėjo į save nukreiptą policininkų greičio matuoklį.

Pamatęs policininko gestą, reikalaujantį sustoti, vairuotojas ir paspaudė greičio pedalą. Mašina pralėkė Sausio 15-osios gatvės ir Taikos prospekto sankryžą trenkdamasi į eismo juostas skiriančią metalinę atitvarą.

Kai į įvykio vietą atskubėjo policininkai, vairuotojas buvo pasprukęs. Pareigūnai pradėjo įprastą eismo įvykio fiksavimo procedūrą, o vienas smalsuolių minioje pažino pabėgusį vairuotoją.

Vaikinas neneigė, kad tai jis sėdėjo prie vairo. Jis buvo blaivus, tačiau nuo policijos bandė bėgti išsigandęs nuobaudos, nes viršijo leistiną greitį 17 kilometrų.

Kol pareigūnai aiškinosi su jaunu vairuotoju, visiškai netoli, prie Taikos pr. 55-ojo namo, motociklas nutrenkė neleistinoje vietoje per gatvę ėjusį 1988 metais gimusį vaikiną. Nukentėjusysis patyrė politraumą ir gydomas ligoninės Reanimacijos skyriuje.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų