Pirmojoje Melnragėje – nauji šviestuvai | Diena.lt

PIRMOJOJE MELNRAGĖJE – NAUJI ŠVIESTUVAI

Pirmosios Melnragės paplūdimyje vakarais jauki šviesa nutvieks apžvalgos aikštelę. Šią savaitę sumontuoti du šviestuvai su saulės baterijomis.

Poilsiautojų pamėgtame pirmosios Melnragės paplūdimyje įrengti du nauji ekonomiški šviestuvai.

Pasak biudžetinės įstaigos "Klaipėdos paplūdimiai" direktoriaus Virginijaus Urbono, jeigu šie šviestuvai pasiteisins, ateityje pliažuose jų atsiras ir daugiau.

"Iš pradžių nusprendėme paeksperimentuoti ir pastatėme du šviestuvus. Galbūt vėliau įrengsime ir daugiau. Darbus vykdome savo jėgomis. Siekiame paplūdimius paversti patrauklesnius žmonėms. Galbūt vakarop apšviestoje aikštelėje kas nors norės paskaityti knygą, pasigrožėti paplūdimiu", – kalbėjo V.Urbonas.

Nerūdijančio plieno šviestuvai su saulės elementais turėtų būti itin ekonomiški.

"Juose įmontuoti akumuliatoriai. Dieną jie pasikrauna saulės energija. Sutemus šviestuvai įsijungs suveikus judesio detektoriams", – teigė  "Klaipėdos paplūdimių" direktorius.

Vieno šviestuvo kaina siekia 120 eurų.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Lilija

Ten tai gražu,bet toliau link molo nėra nei vienos persirengimo kabinos

SAULĖ

Manu,kad daug svarbiau, kad visi tokie įrengimai būtų neįgaliųjų paplūdimyje. Nes ten ir žmonių daugiausiai susirenka o jų tarpe ir turintys neįgalumą.Dar labai trūksta normalių,įdomių žaidimo aikštelių vaikams. Jie turėtų būti pritaikyti paplūdimiams o ne eiliniai,kaip kad yra kiemuose.

Audrė

GRAŽU!!! Šaunuoliai. Vykimės Ventspilį, nors ir po mažais žingsniukais.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS