Po kritikos uostamiesčio poliklinikoje – naujas etatas | Diena.lt

PO KRITIKOS UOSTAMIESČIO POLIKLINIKOJE – NAUJAS ETATAS

Žurnalistams paviešinus įsisenėjusią problemą, kad konsultacinėje poliklinikoje niekaip neįmanoma telefonu užsiregistruoti pas gydytoją, problema buvo išspręsta.

Dienraštyje „Klaipėda“ straipsnyje „Poliklinikoje pacientai – it pastumdėliai“ (2012 03 30) rašyta, kad pacientai kelis mėnesius, o kartais ir ilgiau negali prisiskambinti į Respublikinės Klaipėdos ligoninės konsultacinės poliklinikos registratūrą.

Pacientus piktindavo ir šiurkštus registratūros darbuotojų elgesys.

Po publikacijos praėjus kelioms savaitėms sulaukta teigiamų poslinkių – registratūroje įdarbintas dar vienas žmogus. Tad nuo šiol šioje čia dirba trys darbuotojos.

Respublikinės Klaipėdos ligoninės vyriausiasis gydytojas Romaldas Sakalauskas patvirtino, kad nuo praėjusios savaitės pradėjo dirbti nauja registratorė.

„Norime stiprinti šią grandį, kad užtikrintume betarpišką bendravimą su pacientais“, – pridūrė gydymo įstaigos vadovas.

Paklaustas, ar išsiaiškinta dėl nekorektiško registratūros darbuotojų elgesio, R.Sakalauskas nuo tiesaus atsakymo išsisuko. Jo teigimu, reikia nuolat stengtis, kad būtų užtikrinamas kokybiškas paslaugų teikimas.

Straipsnyje apie konsultacinės poliklinikos Taikos pr. darbą rašyta, kad pacientai pusmetį ir ilgiau niekaip negali užsiregistruoti pas gydytojus specialistus.

Žurnalistinis eksperimentas patvirtino, kad, surinkus registratūros telefono numerį, net stovint šalia, darbuotojos ragelio nekeldavo. Jos teisinosi, kad nespėja atsakinėti į telefonų skambučius dėl pacientų gausos. Visi jie esą veržiasi pakliūti pas čia dirbančius geriausius uostamiesčio gydytojus.

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

ruslanas

pritariu jovitai.Kas ten per angelas sedi.Kai paskambini tai 15min reklamuoja visos apskrities pavadinima o talonu vistiek neturi.Ar negaletu tas angelas biski greiciau judeti ir telefonu atsiliepti kai zmogus.

dėkui

be seimo nario tarpininkavimo, pokyčių nebūtume sulaukę, dėkui gerb. Jurkevičiui ir spaudai.

jovita

nu dana prajuokinot angelu tos naujos tiktai nepavadinciau. Paskambinau i poliklinika ir paprasiau pakviesti gydytoja prie telefono tai ta naujoji ponia ar panele atsake, kad gydytojas dirba ir kai anglijos karaliene pakeltu tonu pasiule ateiti man paciai i poliklinika nors as buvau sutarusi su paciu gydytoju ,kad pasiskambinsiu. Pageidautina,kad tokiu ,,angelu,, butu kuo maziau poliklinikose........
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS