Pradedama Klaipėdos uosto vadovo paieška | Diena.lt

PRADEDAMA KLAIPĖDOS UOSTO VADOVO PAIEŠKA

  • 6

Pradedama naujojo Klaipėdos uosto vadovo paieška, BNS patvirtino Susisiekimo ministerija.

Anot ministro patarėjos Vytautės Šmaižytės, uostas pasisamdė bendrovę, kuri ieškos kandidatų, o vėliau ministerija skelbs oficialų konkursą.

„Dabar ta atrankos bendrovė ieškos tinkamų kandidatų pagal tam tikrus kriterijus ir tai bus vadinamasis ilgasis sąrašas, o po to ministerija skelbs konkursą oficialų, kuriame galės be kita ko dalyvauti ir tie atrinktieji kandidatai ir visi kiti, kas norės“, – BNS sakė V. Šmaižytė.

Kandidatų atrankos procesą vykdo vadovų atrankos kompanija „AIMS International Lietuva“.

Naujojo vadovo ieškoma po to, kai kovo pabaigoje iš pareigų buvo atšauktas Arvydas Vaitkus.

Tokį sprendimą ministras Rokas Masiulis priėmė kilus abejonėms, ar direkcijos vadovo poste A. Vaitkus liktų nešališkas įmonių, kurių paramos sulaukė rinkimuose, atžvilgiu.

Kovo mėnesį su „valstiečių“ sąrašu vykusiuose savivaldos rinkimuose A. Vaitkus iškovojo Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos nario mandatą, tačiau mero rinkimus per antrąjį turą pralaimėjo dabartiniam uostamiesčio vadovui Vytautui Grubliauskui.

Klaipėdos uosto direkcijai šiuo metu laikinai vadovauja infrastruktūros direktorius Vidmantas Paukštė.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Anonimas

Ateis lansberginiu sutve.

mikas

masiulis savo zmogu arba koncervos

Audra

Buvo puikus vadovas A. Vaitkus kuris su komanda išvedė į pirmaujančias gretas visoje europoje. Bet atėjo Masiylis ir atleido už galimai, matomai fobijas. Dabar "ieškos" geresnio, mandresnio ar savo? Lietuvoje kiekviena iniciatyva yra baudžiama? Ar keliaklūpščiaujama suinteresuotoms partijoms? Gėda, Masiuli, gėda. Negerbiu tavęs visiškai.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS