Tilžės gatvėje atnaujinami darbai: ko tikėtis? | Diena.lt

TILŽĖS GATVĖJE ATNAUJINAMI DARBAI: KO TIKĖTIS?

  • 16

Tilžės g. netrukus bus atnaujinti rekonstrukcijos darbai. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis pasirašė Tilžės g. nuo Šilutės pl. iki geležinkelio pervažos, pertvarkant žiedinę Mokyklos g. ir Šilutės pl. sankryžą, rekonstrukcijos rangos darbų sutartį su bendrove "YIT Lietuva".

Bus rekonstruojama 843 m Tilžės g., 273 m Mokyklos g. ir 285 m Šilutės pl., žiedinė Mokyklos g. ir Šilutės pl. sankryža bus pertvarkoma į šviesoforais reguliuojamą sankryžą.

"Dalis rekonstravimo darbų jau buvo atlikta ankstesnio rangovo – bendrovės "Žemkasa", su kuria birželio 25 d. nutraukėme sutartį dėl įsipareigojimų nevykdymo ir iškart pradėjome ieškoti naujo rangovo rekonstrukcijos darbams atlikti. Ši vieta – ypatingai svarbi miesto arterija, tad džiugu, kad paieškos procedūros neužtruko, ir netrukus čia vėl prasidės darbai", – pasakojo Gintaras Neniškis.

Atlikus gatvės rekonstrukcijos darbus ir pertvarkius žiedinę sankryžą į šviesoforinę, bus pagerinta gatvės infrastruktūra – įrengta kokybiška danga, nutiesti dviračių ir pėsčiųjų takai, įrengtas apšvietimas, rekonstruoti inžineriniai tinklai, įdiegtos eismo saugos priemonės.

Atlikus rekonstrukcijos darbus bus didinamas miesto patrauklumas, mažinamas transporto priemonių kelionės metu sugaištas laikas, didinamas miesto gyventojų saugumas, mažinamas neigiamas poveikis aplinkai bei žmonių sveikatai.

Įgyvendinus projektą tikimasi pagerinti socialinio, ekonominio gyvenimo, verslo sąlygas, darbo vietų pasiekiamumą tikslinėje teritorijoje.

Darbus planuojama baigti per 14 mėnesių. Sutarties vertė – 4,172 mln. eurų su PVM. Darbai perkami įgyvendinant ES lėšomis finansuojamą projektą.

Rašyti komentarą
Komentarai (16)

Evaldas

Nesuvokiama.. Visoje Lietuvoje, kad sumažint kamščius įrenginėja žiedines sąnkryžas, Klaipėdoje atvirkščiai, vietoj žiedų šviesoforus sustatys. Stovėsim visi po valandą +, tam kad vien iš šios vietos išvažiuot. Tuos žmones kurie stato šviesoforus, juos reaguoliuoja, projektuoja kelius reik rankas nukirst ir į biržą atsistot. Kosmonautai

Pilietiškas

Kam reikėjo tarp pervažos ir Jakų žiedo visokių salelių pridaryt - neaišku. Toks vaizdas kad bele kokius darbus dirbti- kad tik pinigus išleisti. Jei kalbama apie kelio pralaiduma ir kamščius - tai bent jau STOP ženkus ant pervažos panaikinkit. Jei rūpinates saugumu- įrenkit šlagbaumą. Galų gale pas mus jau 21 amžius ir manau kad yra technologijos sugebančios sureguliuoti pervažas (sušiktiems greičio matuokliams ir naujausioms policijos mašinoms su įranga tai bapkių greitai atsiranda) Galų gale dudoriau kurį mes išrinkom - susitark su lietuvos geležinkeliais kad nors tarp 7 ir 8 val. traukiniai nevažinėtų o geriausia kad pastatytų tiltą. Ot tada būsi vyras, o daba tai kaip ir nieko gero.

Edis

Tai kad kas per strategai daro renovacija?.Manau visą Tilžės gatve reikėjo dviem juostom daryt iki pat Jakų žiedo.Ir geležinkeli pertvarķyti,gal kelią po juo kišti kad pralaidumą.O dabar ant to pačio paliko.ta pervaža visą pralaidumą stabdo vietoj to pavarė dviračių taką kuriuo nieks nevažiuoja.nesakau kad nereik bet turi 15 metu mažiausiai į priekį galvoti kas bus jei bus.tas pats ir su ginduliais ir su liepų gatve.Dar Senukuos ikišo.Taip jau smulkus verslas šakės dar viena gigantą pavarė,tai senamiestis išvis nepatrauklus.ten dar turėtų pakelti parkingo kainas ir visi tada.stebesis kaip senamiesčio parduotuvės užsidaro.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS