Incidentas užfiksuotas autobusu važiuojant Taikos prospektu, kur nuolat vyksta intensyvus judėjimas.
„Tai buvo pavojinga ne tik mums, keleiviams, bet ir visiems eismo dalyviams. Jis nuolat spoksojo į telefoną, išvažiuodavo iš autobusų juostos, stabdydavo degant žaliam šviesoforo signalui, pamiršdavo atidaryti duris stotelėse, o vienoje vietoje net kliudė šaligatvį. Tai, kad jis nesukėlė avarijos, – sėkmė“, – pasakojo autobuso keleivė.
Apie incidentą informacija buvo perduota įstaigai „Klaipėdos keleivinis transportas“. Jos direktoriaus pavaduotojas Andrius Samuilovas informavo, kad situacija įvertinta peržiūrėjus vaizdo kamerų įrašus.
„Vairuotojo darbo vietos kameros nefilmuoja, todėl negalima įvertinti, ar jis tikrai naudojosi telefonu“, – teigiama A. Samuilovo atsakyme „Klaipėdai“.
Vis dėlto pažymima, kad tam tikruose kelio ruožuose – Taikos pr. nuo Baltijos žiedinės sankryžos iki Dubysos gatvės ir nuo Kauno stotelės iki Kauno gatvės – važiavimo trajektorija pagal kamerų filmavimo kampą neatrodo tiesi.
Visa informacija perduota maršrutą aptarnaujančios bendrovės „Pajūrio autobusai“ vadovybei.
A. Samuilovas taip pat pažymėjo, kad vienoje vietoje, ties buvusiu „Saturnu“, visi autobusai atlieka nedidelį manevrą dėl pažeistos kelio dangos prie komunikacinio šulinio – tai nėra laikoma vairuotojo klaida, tačiau tai nepaaiškina kitų rizikingų veiksmų.
Telefonų naudojimas vairuojant ne tik pažeidžia Kelių eismo taisykles, bet ir kelia grėsmę žmonių gyvybėms.
Naujausi komentarai