Vasaros estradai – nauji suoliukai | Diena.lt

VASAROS ESTRADAI – NAUJI SUOLIUKAI

Šią savaitę klaipėdiečiai Vasaros estradoje pastebėjo darbininkus. Žmonės ėmė spėlioti, galbūt ši erdvė pagaliau įgaus naują veidą. Vis dėlto didesnių pokyčių dar teks palaukti – estrados ateitis tebėra miglota. Kol reikalai pajudės, jos priežiūrai teks atseikėti nemenkas sumas.

Atnaujins infrastruktūrą

Vasaros estrada rūpinasi Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros centras Žvejų rūmai.

Objektui atnaujinti savivaldybė šiais metais skyrė 50 tūkst. eurų.

Už šiuos pinigus žadama prižiūrėti aplinką, šienauti, iš teritorijos surinkti ir utilizuoti atliekas, gerinti infrastruktūrą.

Šiuo metu jau pradėti atnaujinimo darbai, kuriuos planuojama užbaigti per kelis mėnesius.

Žvejų rūmų direktorius Alvydas Juozas Lenkauskas pasakojo, kad koncertinėje Vasaros estrados dalyje, kurią dengia stogas, bus atnaujinti mediniai laiptai ir suoliukai.

"Tradiciškai visi mato tik žiūrovams skirtus suoliukus, o priešingoje pusėje esančių būklės niekas nepastebi. Supuvę suoliukai ir laiptai neatitinka saugos reikalavimų ir kelia pavojų atlikėjams. Pavienius sulūžusius suolus nuolat tvarkome patys, tačiau reikalingas didesnis remontas", – teigė A.J.Lenkauskas.

Ruošia "Europiadai"

Ne vieną dešimtmetį skaičiuojanti estrada skirta didesniems, masiniams renginiams.

Visgi per metus tokių surengiama vos keletas, tad klaipėdiečiai estradą neretai įvardija kaip pamirštą.

Norint paversti erdvę šiuolaikiška ir patrauklesne, reikalingos didesnės investicijos.

Atvažiuos tūkstančiai žmonių, laipteliai supuvę, sutrešę. Jeigu kas nors įlūš ir susižeis?

Pasak direktoriaus, kol estrados likimas dar kybo ore, būtina užtikrinti žmonių saugumą.

"Klausimas miesto savivaldybėje keliamas. Kol vyksta diskusijos, mūsų užduotis yra pasirūpinti tvarka. Artėja "Europiada", būtina tinkamai pasiruošti, kad neapsijuoktume prieš pasaulį. Atvažiuos tūkstančiai žmonių, laipteliai supuvę, sutrešę. Jeigu kas nors įlūš ir susižeis?" –  nuogąstavo A.J.Lenkauskas.

Poreikis – didžiulis

Žvejų rūmų direktoriaus manymu, estradą būtina pritaikyti įvairiems renginiams, sportui.

Erdvė turi tarnauti visiems miestiečiams.

"Tai turi būti socialinis objektas, pritaikytas ne tik Dainų šventei, bet ir kitoms veikloms. Praktika rodo, kad vasarą judėjimas čia didžiulis. Žmonės atvyksta pasėdėti, pasportuoti, pasivažinėti dviračiais. Estradą itin pamėgo sportininkai. Erdvė turi tarnauti visiems miestiečiams. Manau, daugelis su tuo sutiktų", – teigė direktorius.

Vasaros estrados priežiūrai kasmet išleidžiama dešimtys tūkstančių eurų.

Vis dėlto panašu, kad kol valdininkai apsispręs, kaip pasielgti su viena reprezentacinių uostamiesčio erdvių, jos remontas ir toliau tuštins biudžetą.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Nevykėliai valdo

Tik dabar sužinojaua, kad Vasaros estradą valdo tarnybiniu transportu savo reikalais mėgstantis važinėti ponas Lenkauskas. Užtat tokia apšiurusi ir Estrada ir Žvejukai. Juk šitam nepakeičiamam direktoriui net gėlių nereikia. Jis dėl jų priekštavo miesto savivaldybei. Žmogus tikrai" ne savo vietoje", bet liberalams tinka.

>

Gerai,kad nors lentas pakeicia.

padeka Selui

reiškia koncertas neša nauda
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS