Per gaisrą Klaipėdoje iš namo evakuota 16 žmonių, tarp jų 6 vaikai | Diena.lt

PER GAISRĄ KLAIPĖDOJE IŠ NAMO EVAKUOTA 16 ŽMONIŲ, TARP JŲ 6 VAIKAI

  • 1

Per trečiadienio vakarą Klaipėdoje kilusį gaisrą iš gyvenamojo namo evakuota 16 žmonių, tarp jų šeši vaikai, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD).

PAGD duomenimis, gaisras kilo Naikupės gatvėje esančio daugiabučio namo rūsyje.

Mechaninėmis kopėčiomis iš antro, trečio ir ketvirto aukštų evakuoti keturi vaikai ir penki suaugusieji.

Iš laiptinės išvesti šeši senyvo amžiaus žmonės. Taip pat evakuotas vienas penkių mėnesių amžiaus kūdikis.

Gaisro metu sudegė sandėliuke buvę namų apyvokos daiktai, išsilydė elektros laidai, sudegė durys, aprūko rūsio sienos ir lubos.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Brianna

Šiemet 2019 m. Man buvo toks palaimingas, kad Dievas man suteikė pagrindą laimingai vėl gyventi po to, kai buvo pertrauktas širdis 3 mėnesius, kai mano vyras nepaisė manęs ir grįžo į savo šeimininką. Aš patyriau ir išgyvenau visus emocinius kankinimus, nes aš negalėjau gauti jokios pagalbos, kad galėčiau sugrąžinti savo vyrą, kol mano kolegos, kuri man suteikė jai visišką įsitikinimą, kad jis gali padėti man. Aš susisiekiau su dr. Wealthy ir klausiausi jo žodžių ir sekėjau jo pateiktais nurodymais. Ar galėtumėte manyti, kad mano vyras sugrįžo namo per 12–16 valandų, kaip sakė jis ir šiandien, mano santuoka atkurta ir dėkoju, dėkoju ir dėkoju Dievui, kad naudojosi dr. sulaužyta santuoka. Ar yra kas nors iš ten, kuriam reikia grįžti prie jo ar jos mylėtojo, ar jam reikia bet kokios pagalbos? Tada aš siūlau jums susisiekti su Dr Wealthy dabar per savo el. Pašto adresą: wealthylovespell@gmail.com ARBA jūs taip pat galite jį sušaukti +2348105150446 daugiau informacijos. Dievas palaimins

SUSIJUSIOS NAUJIENOS