Į teismą keliauja Klaipėdos licėjaus direktorės korupcijos byla | Diena.lt

Į TEISMĄ KELIAUJA KLAIPĖDOS LICĖJAUS DIREKTORĖS KORUPCIJOS BYLA

  • 6

Praėjusią savaitę Klaipėdos prokuratūra teismui perdavė Klaipėdos licėjaus direktorės Reginos Kontautienės korupcijos bylą, pirmadienį pranešė Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).

Direktorė ir dailininkė R. Kontautienė kaltinama, kad būdama valstybės tarnautojui prilygintu asmeniu, siekdama turtinės ir kitokios asmeninės naudos, įtariama, piktnaudžiavo tarnybine padėtimi bei apgaule pasisavino ir iššvaistė didelės vertės svetimą turtą, apgaulingai tvarkė buhalterinę apskaitą, klastojo dokumentus.

STT tyrimo duomenimis, direktorė leido licėjaus lėšas asmeninėms reikmėms, įtariama, apmokėjo asmeninių baldų ir techninės įrangos įsigijimą, butų remonto darbus ir panašiai.

Dėl tokių veiksmų didelę žalą patyrė valstybė ir juridinis asmuo – viešoji įstaiga „Klaipėdos licėjus“.

R. Kontautienė pirmadienį BNS atsisakė komentuoti baigtą tyrimą. Ji iki šiol eina Klaipėdos licėjaus direktorės pareigas.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

klp

Eilinis šnipštas :) Kažin, ar paaiškės tikrieji užsakovai ir jų tikslai ?

ss

tai susireikšminę ponei reikia pora metu duoti pasidėti .,,

Nezabitauskas

Kiek žinau, direktorė yra licėjaus steigėja, kaip ir savininkė. Jei kokį baldą parvežė į namus, negi vogė pati iš savęs? Turbūt viešosios įstaigos įstatus pažeidė, ne daugiau. Bet Klaipėdos STT surengė trankų šou su areštu ir uždarymu už grotų... Matyt, mūsų miestelyje STT neturi ką veikti - viskas čia savaime švaru, skaidru, teisėta, o korupcijos niekad ir kvapo nėra buvę.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS