Incidentas Klaipėdos Užimtumo tarnyboje: vyrą sumušė apsaugos darbuotojai? | Diena.lt

INCIDENTAS KLAIPĖDOS UŽIMTUMO TARNYBOJE: VYRĄ SUMUŠĖ APSAUGOS DARBUOTOJAI?

Antradienį į Klaipėdos policiją kreipėsi vyras, pranešęs, jog jį Darbo biržoje (dabar – Užimtumo tarnyba) sumušė trys nepažįstami apsaugos darbuotojai.

Užimtumo tarnybos atstovai teigia, jog apsauga buvo iškviesta, nes vyras elgėsi konfliktiškai.

Kaip pranešė uostamiesčio policija, 1974 metais gimęs vyras nurodė, jog ryte Naikupės gatvėje esančioje Užimtumo tarnyboje, jį sumušė trys nepažįstami apsaugos darbuotojai.

Anot pareiškėjo, vienas iš apsaugos darbuotojų sugriebęs rankomis laužė abi rankas, kitas bandė atimti telefoną, trečias – rankos alkūne užsmaugęs kaklą jį laužė.

Medikai pareiškėjui ligoninėje konstatavo kaklo C1 slankstelio lūžį.

Užimtumo tarnybos atstovė spaudai Milda Jankauskienė BNS patvirtino, jog apsaugos darbuotojai į tarnybą buvo iškviesti.

„Klaipėdos gyventojas atvyko registruotis Užimtumo tarnybos Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento skyriuje, elgėsi neadekvačiai, kėlė sąmyšį, tuo sukeldamas aplinkinių saugumui grėsmę, todėl saugos darbuotojas iškvietė savo kolegas pastiprinimui“, – sakė tarnybos atstovė.

Pasak jos, aplinkybes dėl sužalojimų ir apsaugos veiksmų nustatyti turės teisėsauga.

Pradėtas tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Rašyti komentarą
Komentarai (17)

Visko matęs

Tas nukentejas davede apsauga iki to ka padare jie. Reikejo jam isviso ta durna galva nusukti... Ede nervus gavo i kakla ir nubego skustis.. db gerai dirbti nereikes menesi driskiui pasiseke šers ligoninei už dyka ir po to prasys dar pinigu uz ta savo kakla.. gaila kad ne USA pas mus tenais toki išsisokeli nušautu vietoje ir nereiketu jo dar ligininei laikyti..

T

Apsauginiai visiski idiotai sitaip daryti negalima jei jis yra pavaldus policijai tai policininkas taip nesielgia turetu iskviesti policija or suimti apsaugini

Nijolė

Vadinamoji darbo birža ar kam ji yra radus darbo, nežinau bet man nieko nepasiūlė tik išeini pažeminta, nes elgiasi kai kurios "damos" ten dirbančios negražiai tiesiog pasityčioja ir nieko nepaklausi iš vis kam ta darbo birža jei žmogus turi ieškotis pats darbo nes ten tik atsižymi, kad jie tipo dirba
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS